Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Cena - AUTO ESA

Dlouho jsem hledal auto které mi bude vyhovovat, měl jsem strop 15000 a až v esách jsem narazila na renault. Můj původní záměr byl sice jiný, ale do ceny jsem se vešel a stav byl taky vyhovující. Snad vydrží dlouho.

výběr - AUTO ESA

Chtěl jsem jedničkovou oktávii cca do 50 tis. Na internetu bylo takových kousků spousta. Přijedu do štěrbohol a na místě v této ceně ani jedna. Dokonce ani v laciných autech. Prej bych musel na čerňák. Tak jsem vybral hezkou 406. Auto je však nějaké líné netáhne to, tak doufám, že mohu očekávat kleklý motor. Nejdřív že sleva. 2000 kč. Pak ale poplatek za nic, možná za trojúhelník a lékárničku. A kdybych si to vzal přes úvěr, dostanu snad při troše štěstí ještě propisku s logem Česká spořitelna :D

Octavia - AAA auto

Šla jsem si po řadě negativních recenzí koupit auto v doprovodu taťky. Jsem ráda, že se mnou šel, protože když si odskočil na záchod, hned mě přemlouvali do jiného auta. Ale nakonec jsem odjela vybrané Octávce, takže jsem ráda. A zatím jezdí. Uff.

Škodovka - Autobazar Arho

Tak musím říct, že po marném obíhání bazarů jsme až tady narazili na to co jsme s manželkou hlkedali. Škoda oktavie v barvě jakou jsme sháněli, výbava super a cena 190000 je taky vpohodě. Stav byl podle našeho technika vpořádku. Byli jsme mile překvapeni. I prodavč byl staršně milej.

Žádný problém - Auto Diskont

Komunikace a formality dobrý. Poradili mi i při výběru, upozornili na závady u nissana, nakonec jsem vzal opel. Cena taky dobrá.

pohodový prodej - DAVO CAR

Váš Bazar jsem navštívil minulé léto, auto mi slouží skvěle, jezdím k Vám do myčky si pravidelně nechat vůz čistit a jsem velice spokojen. Mohu doporučit

Auto přes internet - AAA auto

Před nedávnem jsem si vyhlídl na internetu bazaru AAA skvěle vypadající ford mondeo r. výroby 2014. Po konzultaci s operátorem jsme se dohodli, že mi ho přivezou na nejbližší pobočku, tedy do Olomouce.

Nestojí to za řeč - ANDY AUTA

Nabídka nic moc, prodejce taky divnej takže nevím ale myslím, že to ani nestojí za řeč.

super - DAVO CAR

Velice se mi líbí Váš přístup k zákazníkům. Vše mi dokonale vysvětlili a čekání zpříjemnili výbornou kávou v krásném prostředí.

Touran VW - AUTO ESA

Potřebovali jsme nutně auto pro rodinu. Konkurence nabízela jen vrakyy a to doslova a tak jsem zašel do ESA a byl tam jeden touran. Sice v barvě, kterou jsme nechtěli, ale nakonec jsme s manželkou koupuili. Vše proběhlo vpořádku, papíry byly rychle vyízeny a VW jezdí takže jsme udělali dobře. Moje hodnocení je spokojenost.

... 121 122 123 124 125 126 127 ...