Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 1.46 (celkem hodnoceno 712x)
Přidat recenzi
Recenze

Auto jsme si vybrali na internetu.... - AAA auto

Auto jsme si vybrali na internetu. Pak proběhla osobní prohlídka. Prodejce byl milý a ochotný, o autě ale nic nevěděl. Auto bylo z Polska a jeho historie neznámá. Domluvili jsme se, že auto zkontrolujeme v autorizovaném servisu. Ze strany prodejce problém nebyl a naopak byl vstřícný, záloha 2.000 Kč ale nutná. Překvapilo mě, že mladík, co auto do servisu dovezl, nemá k autu žádnou dokumentaci. Ani velký techničák ani malý, který jako řidič musí mít u sebe. V servisu našli závady za přibližně 16.000 Kč, kde nejhorší závada byla zrezlé zadní kotouče. Při koupi vozu prodejce neustoupil ani korunu a poté nám nabídl slevu 3.000 Kč jako projev dobré vůle. Dobrá vůle by ale podle mě byla sleva 10.000 Kč. V aaa auto se najdou i dobrá auta, je to kus od kusu, ale za hrozné považuji obchodní praktiky jejich jednatelů bez férového jednání. Oni vědí, že si to auto koupíte, když už jste zaplatili zálohu a byli s ním v servisu, tak proč by šli s cenou dolů...

Nejhorši přistup k zákazníku jsem nezažil - AAA auto

Nejhorši přistup k zákazníku jsem nezažil. Jak na výkupu vozidel tak i na prodeji

:-/ - AAA auto

Ohledně vozidel z Áček nemohu říct, že bych měl někdy problém. Od roku 2016 jsme kupovali 6 vozidel ve stáří od 4 - 16 let a nájezdem 30t - 160t km. Všechny relativně v pořádku (na nejstarším měněna spojka + kompresor klimatizace). Pokud se člověk vyzná rozhodně si vybere kvalitní vůz. Problém ale nastává v přístupu ke klientům jako celku. Pohádky o starém pánovi, 1. majiteli a nebouraném garážovaném vozidle snad ani nebudu zmiňovat. Slyšel jsem to u 5 ze 6 zmiňovaných aut - vždy lež. Neadekvátní ceny úvěrů a absolutně nesmyslné ""pojištění na skryté vady"" vozidel, které odmítnout nemůžete, ale klidně za něj dáte 10% z ceny vozidla, a které vám nikdy nic neuzná a neproplatí. Těch skrytých poplatků je v Áčkách více, proto doporučuji vše důkladně přečíst a vzít si 2-3 dny na rozmyšlenou. Sliby po telefonu a následnou realitu asi také nemá cenu zmiňovat. Co mě ale osobně vadí: - neprověřená vozidla (nebo prověřená, ale záměrně zamlčené skutečnosti) ""Nebourané"": na první pohled lakovaný celý pravý blatník + nárazník. Část kitovaná a ještě navíc dost pochybně apod. - nemožnost prohlédnou vozidlo v autorizovaném servisu, kde by samozřejmě, mimo prohlídky vozidla a diagnostiky, dohledali skutečný stav km, opravy, svolávací akce, údržbu atd. Vždy když jsem toto chtěl koukali na mne jako kdybych chtěl s autem jet na měsíc. Konkurence toto třeba nabízí. - Vyzvednutí vozidla. Na dotaz, že chci vidět jak auto startuje za studena, protože když jsem byl na první prohlídce tak se mu moc nechtělo, mi bylo odpovězeno: ,,Posaďte se, technik Vám auto přiveze"" Toto proběhlo 4x po sobě. Tak jsem si technika odchytl sám.... - na prohlídce v autě koberečky, při převzetí vozidla nikoli - trochu handrkování a koberečky se záhadně objevily. Stalo se mi 2x. - takových věcí je bohužel více + plus je celkem dobrá nabídka povinného ručení a havarijního pojištění: zařídí, udělají, zaplatíte, odjíždíte s pojištěným vozidlem. Ale v současné době vám nabídnou na portálech typu klik.cz apod. mnohem lepší + ještě je fajn, že pokud na vozidle objevíte něco co vám bylo zamlčeno, dá se celkem slušně hýbat s cenou ve váš prospěch. Je to ale časově náročné: klasické divadlo typu nemůžu, musíme za manažerem, ten musí zavolat, opakuje se X-krát po sobě. Co mne ale dorazilo nyní: auto, o kterém mi před měsícem a půl tvrdili, že se prodalo je stále na stránkách. A nyní s akční slevou!!!.... Klasická vějička na klienty. Je mi celkem jedno kdo mystifikuje zákazníka, jestli telefonista nebo správce webu nebo vedení společnosti....ale už té ""pachuti"" z Áček začíná být moc. Bohužel mají stále největší výběr takže nemám na vybranou a budu je muset navštívit znovu, již ale celkem s velkou nechutí...."

:( - AAA auto

Better buy a car together with some expert or alone if you know how the car works. Moving things can have always problems and can avoid it in some point if its maintain properly. My opinion : They are ok but will charge you for some additional useless things. Better check the vehicle properly and bargain. Then rest are “luck” :)

Reklamace - AAA auto

Reklamace ... nikdo se neozyva... proste špatný pristup

Velmi pomalé jednání - AAA auto

Velmi pomalé jednání

Nedoporučuji - AAA auto

Nedoporučuji

katastrofa - AAA auto

To jsem v zivote neviděl katastrofa přijedem se podívat na auto a auto bylo rozbyte už tam v životě nejedu žádné aaa auto discot a podobní zloději

Neeee - AAA auto

"No musím se přiznat, že můj první zážitek v AAA auto nebyl úplně ideální. Nevím, či to bylo mnou nebo něčím jiným, ale narazil jsem na tak arogantního ""blba"", že jsem asi po hodině nehorázných snůšek keců a pomluv všech a všeho musel odejít."

Hrozny - AAA auto

Kdykoliv jim zavolám kvůli inzerátu ze se mi líbí jedno auto a 99% mi říkají ze už to prodali a jestli by mi můžou nabízet jiné auto!!!!

1 2 3 4 5 6 7 ...