Seznam autobazarů

DAVO CAR

Hodnocení: 4.66 (celkem hodnoceno 1261x)
Přidat recenzi
Recenze

Jsem maximálně spokojen. - DAVO CAR

Dobrý den,udivuje mě záporné hodnocení Davocaru.V Olbramovicích jsem koupil gallopera,cena oproti jiným bazarům výrazně nižší,daly by se tedy čekat s vozem i problémy. Mám iej rok a půl,jezdím s nim deně nad 35 km,za každého počasí,náklady PHM +běžná ůdržba,závady žádné,technická bez problému.Jsem maximálně spokojen.

Má recenze davocar je kladná :) - DAVO CAR

Davocar recenze, dovolím si napsat recenze davocar na autobazar davocar, ve kterém jsem kupoval Škodu Octavii. Četl recenze davocar a já osobně musím napsat, že autobazar davocar splnil mé očekávání proto má recenze autobazar davocar bude pozitivní. Byl jsme spokojen s autobazarem davocar tedy já hodnotím kladně stejně tak i má recenze davocar je kladná. Děkuji PK

Jen tak dál budu vás doporučovat!! - DAVO CAR

Rád napíšu kladnou recenzi na autobazar Davocar. Koupil jsem si v autobazaru Davocar Renault Espace , jediný splňoval moje požadavky, byl jsem předtím ve dvou bazarech. Zatím je má recenze na Davocar kladná, už rezervace proběhla na profesionální úrovni, auto bylo připravené, prodejce slušný a bylo vidět, že tomu rozumí dokonce mně upozornil na poškození laku, kterého jsem si já ani můj syn nevšiml. Jen tak dál budu vás doporučovat. Děkuj.

Reklamace - DAVO CAR

Jenom škoda, že není možné cokoliv vyreklamovat.. Také jsem dostala na podepsání papír, že je auto určeno k likvidaci, bylo mi řečeno, že je to zcela běžný postup. Pak ale dojde na to, že chcete auto reklamovat, nebo alespoň přispět na opravu, když to evidentně byla chyba prodávajícího a bohužel.

Mohu jen doporučit! - DAVO CAR

Dobrý den,včera 25.února 2107 jsme koupili v davocaru s přítelkyní ford focus kombi 2.0 v naftě,měli jsme auto zarezervované,což bylo super protože jsme se dostali jen o víkendu,přístup autobazaru byl naprosto profesionální,zaplatili jsme si záruku plnou na 3 roky,což je super.S autem jsme jeli 220km domu a šlapalo jak hodinky..Mohu jen doporučit..když kupujete ojeté auto,tak si doplaťte záruku a nemusíte psát záporné recenze,na tomhle se nemusí přece šetřit..a auto se da předem prověřit..

.. - DAVO CAR

Negativní! Mechanický stav auta neodpovídal popisu prodejce, napálit jsem se nenechal.

Slušnej bazar, milí lidé, suprový prostředí. - DAVO CAR

Slušnej bazar, milí lidé, suprový prostředí. Nejvíc mě dostala ta jejich myčka… Až pojedu zase kolem a budu mít špinavý auto, zastavim se.

Za mě můžu doporučit - DAVO CAR

Autobazar Davocar jsem navštívil na konci minulého roku Neměli v nabídce vůz přesně podle mých představ, ale domluvili jsme se, že se mi pokusí přesně takové auto sehnat. Ozvali se mi v polovině ledna, že se zadařilo. Auto bylo ve výborném stavu, vč. malého interiérového opotřebení, které odpovídalo krátké době používání. Přizval jsem si také vlastního mechanika, který na voze neshledal žádné závažné nedostatky. Za mě můžu doporučit. Minulý týden jsem vyzkoušel jejich myčku a to fakt nemá chybu!

Za nás palec, teda palce nahoru. - DAVO CAR

Je to pár týdnů, co jsme s přítelem víkendově zavítali do DavoCaru. Asi po pěti letech. Vybíráme nové malé pětidvířko do rodiny. Byli jsme mile překvapeni. Nejen, že jsme nevěděli, co vlastně chceme a prodejce nám nic nevnucoval, přesto se nám naplno věnoval, ale navíc jsme vzali naftu, protože ceny jsou tám vážně na výbornou. Spíše ze zvědavosti jsme pak oblezli celé mycí centrum a vyčistili si koberečky mokrou cestou téměr za pakatel. Za nás palec, teda palce nahoru.

Naprostá spokojenost... - DAVO CAR

Naprostá spokojenost... vše vysvětlili, auto předvedli a i pro laika, jako jsem ja, byla koupě vozu hračkou :D

1 2 3 4 5 6 7 ...