Seznam autobazarů

DAVO CAR

Hodnocení: 4.26 (celkem hodnoceno 250x)
Přidat recenzi
Recenze

Vše ok ,koupili jsme - DAVO CAR

Vše ok ,koupili jsme

Výborný bazar - DAVO CAR

Po internetu mě zaujal Vw passat, následně jsme se domluvili s operatorkou Cc na nezávazné rezervaci. Auto jsem měl připravené i s prodejcem, na nic jsem nemusel zdlouhavě čekat. Projeli jsme vůz, pan mi vše ukázal a odpověděl na veškeré mé dotazy. Následně mě předali do kanceláře, kde mě vzali také hned. Jako bonus byla výborná káva. Vše jsme probrali, do ničeho mě násilně nenutili,pouze nabídli různé produkty. Odjížděl jsem spokojený domu a určitě mohu říct, ze je to nejlepší bazar, který jsem navštívil a ze jsem jich navštívil spoustu. Velice profesionální úroveň. Moc vám děkuji.

Milá zkušenost - DAVO CAR

Pro mě vcelku milá zkušenost. Jak s prodejem mého starého auta tak s nákupem nového, byli ke mě všichni velmi slušní. Vejvodová

Kvalitni služby - DAVO CAR

Přijela jsem na výkup s Touaregem. Čekala jsem ze se mě budou snažit oskubat jako u konkurence a nečekaně mi řekli o dost víc než jinde. I když to bylo méně než má představa tak cena byla slušná a pánové byli milí a udělali mi i kávu. Jsme s obchodem spokojena .

Ok - DAVO CAR

Zlatý střední hodnocení co se tyče obsluhy výběru aut atd.

koupě auta - DAVO CAR

koupě auta proběhla v pořádku, auto odpovídalo popisu, nabídka na splátky hodně nevýhodná, lepší brát v hotovosti, nebo si půjčit v bance vyjde to levněji

Vše ok - DAVO CAR

Co se týče výkupu a koupi nového auta byla jsem velice spokojená se službami i s chováním zaměstnanců.

Ok - DAVO CAR

vcelku spokojenost, jen nešel kavovar.

Krásný areal - DAVO CAR

Ten areal je hrozné krásný,navíc tu obsluhují milí lidé a nic netrvá dlouho jako v jiných bazarech.

Super - DAVO CAR

Paradicka, skvělá myčka kam jezdím pokaždé + si vždy natankujete. Milá obsluha která by ale mohla byt častěji k dispozici.

1 2 3 4 5 6 7 ...