Seznam autobazarů

DAVO CAR

Hodnocení: 4.77 (celkem hodnoceno 840x)
Přidat recenzi
Recenze

:) - DAVO CAR

Ráda bych se podělila o zkušenost s Autobazarem DAVO CAR: Vybrali jsme si auto na internetu, protože máme špatné zkušenosti s Pražským autobazarem, tak jsme si vybrali auto co nejdále od Prahy, mimochodem, jsme z Prahy. Manžel tam zavolal, zarezervoval auto a my jsme si udělali krásný výlet vlakem z Prahy do Olbramovic...bylo to fajn...na nádraží na nás čekalo vybrané autíčko i s moc přijemným OZ autobazaru...:) Autíčko jsme projeli (teda manžel), ale bohužel nefungovalo topení! To nás moc mrzelo, ale pán OZ byl velice milý, usadil nás do tepla příjemné haly, kde se o nás postarala paní z recepce, dostali jsme kávičku, bylo to fajn...moc hezké prostředí....sice jsme čekali delší dobu, ale i přesto se nám tam moc líbilo....pan OZ nám řekl, že si máme počkat, že Servis se na topení v autě podívá, ale bohužel neměli součástku, která byla potřeba na opravu, pan OZ nám nabídl, že součástku objednají, pak nám zavolají a na počkání nám topení spraví!!! Byl opravdu velice milý, pan OZ, bohužel nevím jak se jmenuje, ale to snad nevadí...Každopádně nakonec jsme vše vyřídili s moc milou paní, smlouvu, pojištění atd..všechny formality...a k tomu jsme dostali opět moc dobrou kávičku.. No a pak jsem frčeli domů, autíčko šlape krásně... Auto jsme kupovali ve středu a v úterý manžel jel na výměnu topení, což proběhlo též v pořádku :) krásně topí a my jsme blahem bez sebe!!!! Takže pokud si příště budeme kupovat zase auto, tak jedině DAVO CAR!!!! Ani jsme netušili, že DAVO CAR je tak obrovský autobazar.. Moc děkujeme, že tady jste opravdu pro zákazníky a máte profesionální a hlavně LIDSKÝ PŘÍSTUP. V této nelehké době, je to opravdu vzácnost :) Vaše spokojená zákaznice

Vstřícnost, ochota, skvělý personál. - DAVO CAR

Vstřícnost, ochota, skvělý personál. Při řešení při koupi, vyšli vstříc a na všem jsme se domluvili. Doporučuji dál známým, kteří by byli na pochybách o koupi zde.

prodej - DAVO CAR

Dobrý den, prodával jsem zde nedávno své auto a musím říct že jsem s přístupem a prodejem moc spokojený, až na trochu delší čekání, měli toho celkem dost. Musím uznat že s pánem co vykupovat mé auto se dalo mluvit a snažil se aby byla spokojenost na obou stranách. Nakonec jsem s prodejem opravdu spokojený, dostal jsem téměř o kolik jsem žádal.

Skvělý, ochotný personál, profesionální přístup - DAVO CAR

"Skvělý, ochotný personál, profesionální přístup. Podělím se s Vámi o jednu zkušenost. Můj nezletilý, postižený syn Honzík dostal příspěvek na auto. Vybrali jsme mu nové a protože za jeho staré nám protiúčtem nabídli velmi nízkou cenu, rozhodli jsme se auto prodat jinde. Samozřejmě že veškeré tyto úkony musí schválit soud, kterému se musí doložit prodejní i kupní smlouva. Takže do rozhodnutí soudu nemůžu jako zákonný zástupce prodej úplně dokončit a nový majitel si auto nemůže přihlásit. Auto ESA s námi tzv. vyrazili dveře a AAA byli sice slušnější, ale neochotní situaci řešit. Podotýkám, že po zveřejnění inzerátu byli ESA i AAA první, kdo volal, že mají zájem. Už jsme byli rozhodnutí vše řešit protiúčtem, když vtom se ozval DAVO CAR. Recenze na internetu nemají hezké, ale i přesto jsme se rozhodli to u nich zkusit. Musím říct, že nás velmi překvapili, jako jediní nás nevyhodili a ochotně nám pomohli najít společnou cestu a dokonce nám nabídli za auto pěknou a reálnou cenu. Sepsali s námi smlouvu a nemají problém počkat na schválení soudu. Myslím si, že pokud někdo na trhu dokáže pomoci a najít cestu řešení rodičům postiženého dítěte, tak je TOP. A za mě je DAVO CAR opravdu nejlepší."

fajn myci centrum. - DAVO CAR

fajn myci centrum.

fajn myci centrum. - DAVO CAR

fajn myci centrum.

Benzinka... pohonné hmoty super, cena taky a kafe taky . - DAVO CAR

Benzinka... pohonné hmoty super, cena taky a kafe taky .

celkový přístup a jednání bylo férové. Za mě palec nahoru :-). - DAVO CAR

Skoro 2 týdny jsem vybírala auto na internetu co by splňovalo mé požadavky. V pátek 12/7 jsem koukla na stránky společnosti DAVO CAR s.r.o. a padl mi do oka jeden vůz co měli v nabídce. Volala jsem tedy na rezervaci, že se přijedu hnedka v sobotu podívat, slečna v telefonu byla velmi milá. Dotazovala jsem se, zda-li s námi může dorazit i náš automechanik (aby se na auto podíval) a nebyl žádný problém. V sobotu jsme kolem 14,00h dorazili, technik nám vše ukázal, auto jsme projeli, celkem dlouho kontrovali a rozhodli jsme se pro nákup. Zeptali jsme se i na menší slevu a dostali jí. Před 18,00h jsem spokojená odjížděla směr Praha. Auto odpovídalo popisu a fotkám na internetových stránkách, technik byl vstřícný, celkový přístup a jednání bylo férové. Za mě palec nahoru :-).

skvelé - DAVO CAR

Máme od nich již druhé auto, věděli jsme přesně do čeho jdeme. Zaměstnanci většinou užitečně poradí a sdělí případné nedostatky na autě - nekupujete zajíce v pytli. Co se týče dokumentů - bezstarostný přepis na nového majitele vozu. Za nás mohu doporučit, jen bych při příští návštěvě zavolala dopředu - jsou k dispozici každý den a nebudete muset čekat na volného zaměstnance, který se Vás ujme. :)

Tuto prodejnu mohu vřele doporučit - DAVO CAR

Tuto prodejnu mohu vřele doporučit

1 2 3 4 5 6 7 ...