Seznam autobazarů

DAVO CAR

Hodnocení: 4.62 (celkem hodnoceno 491x)
Přidat recenzi
Recenze

Na servis jezdíme několik let a fakt velká spokojenost - DAVO CAR

Na servis jezdíme několik let a fakt velká spokojenost

Myčka je fakt perfektní - DAVO CAR

Myčka je fakt perfektní

- DAVO CAR

Pěkný cely areal, pěkná auta.

- DAVO CAR

Kvalitni služby.

- DAVO CAR

Mám zkušenost s bazarem, a jedním slovem spokojenost

Servis - DAVO CAR

Navštěvujeme velmi často servis, a taky jsme byli několikrát na myčce i na benzince. Musím říct že všude opravdu milá obsluha a ceny služeb nejsou taky nějak hrozné

Super - DAVO CAR

Kupovali jsme to auto, super prodejce který nám opravdu zodpověděl veškerý naše blbý otázky ukázal nám každý zákoutí auta které jsme chtěli a následně jsme si tedy odvezli vybrané auto. Ještě jsme si nechali udělat servis kde byly pánové taky milý a jelikož bydlíme nedaleko autem budeme navštěvovat tento servis když bude potřeba..

❤️ - DAVO CAR

Velice kvalitní služby co se týče zaměstnanců. Ihned nám nabídli kávu jelikož před námi byly jiný zákazník, neustále nás informovali o čase kdy přijdeme na řadu což je velmi konfortní. Prodávali jsme auto a v podstatě to trvalo opravdu chvíli, a oproti ostatním bazaru nám opravdu dali to co nám slíbili po telefonu. Za mne a naši rodinu mohu říci jen naprostá spokojenost.

- DAVO CAR

Skvělá myčka, i benzinku navštěvujeme

- DAVO CAR

Hrozně mě zaujalo že mě v kanceláři nepřemlouval manažer a dalších 20 zaměstnanců. Takhle to totiž chodí u konkurence například v ačkách a je to dost nepříjemné. Tady všechno proběhlo opravdu v klidu a v podstatě podle našich požadavků. Byli jsme nadmíru spokojený a určitě až bude potřeba vrátíme se zas.

1 2 3 4 5 6 7 ...