Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.42 (celkem hodnoceno 308x)
Přidat recenzi
Recenze

obchod vyzerá pekne a autá tiež. - Autodraft

Nekupovali sme tam auto, ale obchod vyzerá pekne a autá tiež.

Už se tam asi neukážu. - Autodraft

Firemní zahraniční auta. Bylo mi řečeno že mi neřeknou jestli je bourane. Takže jsem na to musel přijít sám. Už se tam asi neukážu.

Neskutečný výběr - Autodraft

Neskutečný výběr, milá a velmi kvalifikovaná obsluha. Určitě se vrátím

Doporučuji a děkuji. - Autodraft

V lednu 2019 jsme zde s rodinou koupili VW Touran, r.v. 2016. Jsme moc spokojeni s vozem, s jeho stavem a skvělou výbavou. Jednání a úroveň prodejce byla výborná a rádi zde opět nakoupíme. Doporučuji a děkuji.

Nedoporučuji!! - Autodraft

Nedoporučuji!! Chtěla jsem si zde koupit auto, několikrát se prodalo, tak jsem se rozhodla, že tedy zaplatím nevratnou zálohu a risknu to! V sekci auta na cestě se po nějaké době znovu objevilo auto o které jsem měla zájem. Volala jsem tedy prodejci abych se informovala a ten mi přislíbil že auto omrkne a do půl hodiny mi zavolá zpět, že druhý den bude v prodeji. Nikdo mi nezavolal!!! A když jsem druhý den volala,(hned při otevírací době) abych na něj složila zálohu, tak mi jiný prodejce arogantně oznámil, že už na něj má zákazniky!! (vyznělo to :jako co se diviš!) Z mého pohledu, otřesné jednání. Asi tam mají pořadník pro VIP zákazníky.

Doporučuji! - Autodraft

Naprosto perfektní stav vozu a skvělá cena. Velmi příjemní a ochotní prodejci, kteří na Vás netlačí. Po návštěvách v AAA a dalších podobných bazarech se stav vozů a celkový klientský servis nedá vůbec porovnávat! Je super, že něco takového v ČR existuje. Doporučuji!

Profi přístup - Autodraft

Profi přístup, vstřícné a klidné jednání. Vřele doporučujeme.

Seriózní prodejce ojetin koncernu VW. - Autodraft

Seriózní prodejce ojetin koncernu VW. Vstřícné jednání při řešení reklamace a šikovný servisní technik p. Jindřišek. Doporučuji.

Pochvala - Autodraft

Ve společnosti Autodraft jsme nedávno kupovali automobil. Přístup všech zaměstnanců, kteří se nám věnovali, byl vysoce profesionální, milý a vstřícný. Vše nám vysvětlili a trpělivě odpovídali na naše dotazy. Komunikace byla perfektní. Auto zatím jezdí bez problémů a závad. Prostředí je příjemné, liší se od klasických autobazarů a připomíná spíše prodej nových vozů v autosalonu. Vřele tento autobazar doporučuji.

Naprostá spokojenost :) - Autodraft

Naprostá spokojenost :)

1 2 3 4 5 6 7 ...