Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

Rychlý nákup, auto jezdí. - Autodraft

Rychlý nákup, auto jezdí.

Prostě, vstřícnost, ochota a absolutní profesionalita. - Autodraft

Dobrý den, asi před měsícem jsem v Auto Draftu koupil tři roky starého superba. Tak jak jsem auto dovezl domů, tak s ním jezdím. Za ten měsíc jsem s ním najel asi 3000 km. Auto je úplně v pohodě (doufám, že to tak co nejdéle vydrží), normálně dokončím servisní interval podle servisní knížky. Už samotný prodej byl pro mě trochu nestandardní. Zkušenosti z áček máme asi všichni.Já mám bohužel zkušenost dvojnásobnou, prostě komu není radno... Kdybych věděl jak to probíhá v Auto Draftu, tak mě do áček nikdo nedostane. Prostě, vstřícnost, ochota a absolutní profesionalita. O autě nám prodejce řekl všechno, všechny doklady předložil a aniž bych o něco prosil, tak se mě prodejce sám zeptal, jestli chci zimní kola. Chtěl jsem. Upozornil mě na všechny oděrky a kosmetické vadičky v interiéru. Auto jsem mohl prohlížet jak jsem chtěl dlouho, jezdit jsem mohl jak jsem dlouho potřeboval. Všechno proběhlo bez jakéhokoli přesvědčování a ujišťování, tak jak to probíhá normálně u nechvalně proslulé konkurence. Pořád jsem s auta nadšený, vždyť vypadá jako nové a jezdí úplně parádně. Teď už vím, že další auto koupím taky v Auto Draftu. Všem můžu jen a jen doporučit. Kdyby všechno fungovalo v životě jako prodej aut v Auto Draftu, tak je svět boží.

Super přístup - Autodraft

Super přístup

Maximální spokojenost. - Autodraft

Auta jako nová, ochotný personál, rychlý nákup. Maximální spokojenost.

Mohu jen doporučit. - Autodraft

Zakoupil jsem vozidlo VW Passat, spokojenost s přístupem zaměstnanců. Vozidlo jsem si nechal zkontrolovat na lince STK a stav vozidla byl hodnocen stejně jako prodejci v AutoDraftu. Mohu jen doporučit.

Příště bych vůz zakoupil zase zde. - Autodraft

Dobrý den, od mé první návštěvy v Autodraft naprostá spokojenost, ochota a profesionalita personálu. Vozy krásné a odpovídající stáří a najetých kilometrů. Zakoupil jsem zde 4.7.2020 Škoda Octavia 3 combi, vůz je jako nový, jsem naprosto spokojený. Určitě doporučuji ostatním, příště bych vůz zakoupil zase zde.

Ochotný profesionální personál - Autodraft

Ochotný profesionální personál, kvalitní auta za rozumné ceny, za mne určitě spokojenost s uzavřeným obchodem.

Da - Autodraft

Da

Budu také doporučovat svým blízkým. Ať se daří. - Autodraft

V podstatě jsem velmi spokojen. Auto odpovídá tomu, co jsem od něj čekal. Jednání na pobočce v Praze bez nátlaku, profesionální personál odpověděl na všechny mé dotazy ohledně stavu a funkčnosti automobilu. Možná jen při přebírání vozu a vyřizování dokumentace by neškodilo nabídnout třeba kávu a na cestu obdarovat malým dárkem, třeba ve formě autolékárničky s logem vaší firmy. Jen takový nápad, že by to vaši firmu zase tolik nestálo a zákazníka určitě potěšilo. Já osobně se ke společnosti Autodraft rozhodně pro své další auto vrátím a budu také doporučovat svým blízkým. Ať se daří.

Máte skvělou firmu! - Autodraft

Koupila jsem od vůz Škoda Superb a jsem naprosto spokojená. Auto je v naprostém pořádku, vše šlape, tak jak má. Od prodejců super přístup, nic pro ně nebylo problém a neměla jsem pocit, že je obtěžuji. Máte skvělou firmu!

1 2 3 4 5 6 7 ...