Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

Super zábava - Autodraft

Super zábava

• - Autodraft

Prodávají hezká auta. Jen ta toaleta je hrozná.

auto v Autodraftu jsem koupil naposledy - Autodraft

Nákup auta za cca 600.000, Po ujetí necelých 4000 km mě čekají rozvody (ač jsem byl ujišťován že je auto v bezvadném stavu a rozvody jsou v půlce životnosti). Bezvadný stav si vykládám tak, že auto nemá vadu. Pokud mě ale autorizovaný servis upozorní že auto vadu má, a že jezdit v autě v tomto stavu s sebou přináší riziko dalšího a většího poškození, pak se rozhodně jako zákazník cítím podvedený. Skrytá vada to podle Autodraftu prý není (každý přece pozná problém s rozvody, auto jsem si přece prohlídnul). Pojištění které jsem si s autem koupil samozřejmě tento problém nekryje. No a na opravu v jejich servisu si počkám 5 týdnů. Co dodat? Snad jen že jsem si auto v Autodraftu koupil naposledy.

Autodraft rád doporučím. - Autodraft

Autodraft rád doporučím.Jejich způsob prodeje nás mile překvapil.Rezervovat tři auta žádný problém.Pánové prodejci příjemní a vstřícní.Na prohlídku dostatek času,nikdo vás neuhání.Prohlídka vozu na zvedáku samozřejmostí.Za nás fakt dobrý.Auto moc pěkný,ale zamrzelo nás,že jsme nemohli dostat dvouletou záruku.Tak snad bude sloužit bez problémů.Chtěli bychom ještě jednou poděkovat panu Jakšičovi za super přístup a samozřejmě i všem ostatním.

snaží se - Autodraft

Specializace na škodovky a wv,převzaté operaky,ceny jak co a jak kdy.nicmene snaží se.

Jsme moc spokojený. - Autodraft

Sháněli jsme auto.Měli velký výběr, tak že jsme si hned vybrali. Jsme moc spokojený.Hned se nám věnovali sepsala se smlova a za hod jsme odjížděli s novým autem!!!

Doporučuji. - Autodraft

Spokojenost s nákupem VW Golf GTD. Před nákupem jsem se byl na auto 3x podívat. Vždy jej ochotně přistavili, i když jsem nebyl předem rezervovaný. Po finální prohlídce, zvednutí na heveru a projížďce jsem do hodiny s autem odjížděl. Za mě férový přístup. Nikdo vás nikam netlačí, nikdo vás nenutí k nákupu. Auto si můžete v klidu prohlédnout třeba s mechanikem bez přítomnosti Audodraft. Marketingové aktivity, kvalitně zpracovaný web a čtivé texty jsou jen třešničkou na dortu. Doporučuji.

Byl jsem mile překvapen.. - Autodraft

Byl jsem mile překvapen, jak jsou zde vstřícní k zákazníkům. Velký výběr. Ochota. Včetně servisu. Doporučuji!

Naprostá spokojenost, doporučuji!!! - Autodraft

Koupil jsem pro tátu Superba, protože jsem četl dobré recenze na tento autobazar a musím říct, že tenhle přístup jsem nikde v žádném autobazaru nikdy neviděl. Prodejce příjemní, ukázali auto, nechali projet, neskrývali vůbec žádné vady. Slečna z finančního taktéž moc příjemná a ochotná. Ale nejdůležitější je servis. Až po pár dnech jsem přišel na pár nedostatků ohledně nezávislého topení, parkovacích senzorů a pár dalších věcí, na servis jsem si měsíc musel počkat, ale vše zadarmo a bez řečí opraveno!!! Vůbec jsem nemohl věřit, že těchto slibů opravdu dostojí... Naprostá spokojenost, doporučuji!!!

Moc vstřícný přístup, příjemný personál! - Autodraft

Moc vstřícný přístup, příjemný personál!

... 3 4 5 6 7 8 9 ...