Seznam autobazarů

Auto DUO

Hodnocení: 2.87 (celkem hodnoceno 30x)
Přidat recenzi
Recenze

Doufejme... - Auto DUO

Zatím řešíme reklamaci jinak vše proběhlo OK. Doufáme že i reklamace proběhne kladně pro nás

Není to špatný - Auto DUO

Koupili jsme zde auto a zatím dobrý, ale celkem protahovali papírování a to mě trochu štvalo. Tak snad bude sloužit auto dlouho.

Dobrá zkušenost - Auto DUO

Velmi dobrá zkušenost! prodavač byl ochotný, ale ne nějak vlezlý. Auto prověřeno mým vlastním technikem, takže vpohodě, možnost prohlédnout i ze spodu. Najeto zatím 75000 km a kromě výměny oleje, filtrů, geometrie a drobných oprav na rádiu zatím všechno klape jak má.

palec nahoru - Auto DUO

Koupil jsem si tady passata za 180000. jsem s ním spokojený a bazar jsem doporučil i známemu a koupil pak dislovou oktavku takže palec nahoru.

Malej výběr - Auto DUO

No tak nevím teda ale jestli si někdo myslí že se všude dá koupit supr auto tak se mýlí!Tady nám nenabídli nic co by stálo za řeč, malej výběr .Bylo tam jedno dobrý SUV ale tak v jiný cenový kategorii že jo.

tranzit - Auto DUO

Koupil jsem si zde ford tranzit a je v dobrém stavu,cena byla taky přijatelná,obsluha myslím rozumí tomu co prodává, formality taky vyřízeny rychle.

Sharan - Auto DUO

Dlouho jsem váhal jestli mám jít do tohoto autobazaru, dal jsem na doporučení svého kolegy z práce a nakonec jsem tady koupil staršího sharana. Vyřízení papírů bylo taky vcelku vpohodě.To že má menší škrábanec na zadních dvěřích moc neřeším.Nemůžu přece chtít luxusní auto za nízkou cenu že.

Nelžou - Auto DUO

Jeden z mála bazarů ve kterým vám asi nelžou. Chtěla jsem koupit fiat, který se mi tam zamlouval, ale prodavač mi normálně řekl, že si mám raději vybrat jiný auto.To oceňuji.

nissan - Auto DUO

měl jsem prostě štěstí na koupi auta. Dal jsem za něj 250000 a jsem z něj nadšenej tak doufám že jsem moc nenaštval ty co tady koupili auto a dopadli špatně.Jezdí taky dobře a mám ho už přes půl roku.

není o co stát - Auto DUO

Znám lepší bazar. Je tady malý výběr takže není o co stát.

1 2 3