Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 571x)
Přidat recenzi
Recenze

Všetko prebehlo uplne v poriadku - Auto Jarov

Všetko prebehlo uplne v poriadku , ochota vyriešiť problem , poradili , za mňa spokojnosť :)

Dobré služby - Auto Jarov

Dobré služby, u servisu moto delší doba

Spolehlivý servis s profesionálním personálem. - Auto Jarov

Spolehlivý servis s profesionálním personálem.

Za mě super. - Auto Jarov

Byl jsem zde kupovat auto. Přístup super. Vše vysvětleno, ukázáno, auto mi přihlásili a pri odjezdu natankovali ještě plnou nádrž. Za mě super.

vymena kompresoru klimatizace. - Auto Jarov

vymena kompresoru klimatizace. Odhadovana cena do 8 tis. Nakonec cena 20 tis a technik trochu pozapomnel na 12 sroubu, ktere drzi plasty na podvozku. Reseno v jinem servisu...

Perfektní. - Auto Jarov

Perfektní.

Jsou to roboti a vozidlům nerozumí - Auto Jarov

Alchymisté Oprava vozu po havárii na levý přední roh škoda cca 240 tis. Žádal jsem o kontrolu geometrie. Tuto servis neprovedl a vozidlo mi sice předal opticky opravené nicméně po výjezdu na silnici vůz táhl do leva. Po návratu do servisu mi bylo sděleno že geometrii nedělali a ani nebyla v požadavku. Takže Shrnu na závěr. Jsou to roboti a vozidlům nerozumí. Odjel jsem do Nuslí a geometrii provedli za cca 25 min laserovou a cena 1000. Hodnoty byly opravdu před a po více než katastrofické

Prodeji nových vozů nelze nic vytknout, snad jen možná neúmyslné zamlčení detailů... - Auto Jarov

Prodeji nových vozů nelze nic vytknout, snad jen možná neúmyslné zamlčení detailů (např. že adaptivní tempomat nevidí stojící vozidla, nebo že tzv. systém sledování okolí nesleduje 360°, že připojení aplikací z mobilu k displeji je za poplatek, atd.). Zato výkup a servis si s časem zákazníka neláme hlavu."Tady se posaďte a počkejte na paní" i s ujištěním o trvání do půl hodiny může znamenat 1,5 hodiny osamocené čekání na neznámou osobu,která se po příchodu s údivem zeptá: "Proč jste se (dávno) neozval?"

Lepší přístup jak v Pyramidě Průhonice.:-) - Auto Jarov

Lepší přístup jak v Pyramidě Průhonice. Aspoň si mě všímali a odpovídali na dotazy :)

Honda Moto-Doporučuji - Auto Jarov

Honda Moto-Doporučuji prodejce pana Svobodu.Ochotně vám poradí a není ani na něm vidět,že ho otravujete jako to je u jiných.

1 2 3 4 5 6 7 ...