Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.44 (celkem hodnoceno 463x)
Přidat recenzi
Recenze

:) - Auto Jarov

Tak mi stěrač čelního skla začal přímo před očima zanechávat šmouhu. Vyrazil jsem tedy sem, do prodejny náhradních dílů. Na parkovišti jsem v pohodě našel místo a po schodech jsem sešel do prodejny. Prodávající se mi hned věnoval a podle "malého techničáku" v počítači vyhledal ty správné stěrače čelního skla pro moji 14 letou Fabii. Sada byla skladem a za chvíli, po zaplacení kartou, jsem spokojeně odcházel.

:-) - Auto Jarov

Super moto servis

Vstřícné jednání - Auto Jarov

Vstřícné jednání

som maximálne spokojná. - Auto Jarov

Dosť veľký predajca VW, Škoda, Seat. Workshop som navštívila viackrát a zatiaľ som maximálne spokojná. Len pri preberaní auta v neskorých popoludňajších alebo večerných hodinách som musel čakať o niečo dlhšie.

Hodně aut - Auto Jarov

Hodně aut

Hodně aut - Auto Jarov

Hodně aut

Ještě jednou děkuji. - Auto Jarov

Dobrý den, dovolím si touto cestou poděkovat za perfektní a profesionální služby, vstřícný a ochotný přístup pánů J. Čápa a J. Drábka z vašeho autobazaru. Z nabídky na internetu jsem si vybral ojetý vůz, zavolal, dostal všechny potřebné informace a následně dohodl schůzku. Toto byla naprosto rozdílná zkušenost, než na jakou jsem byl dosud zvyklý odjinud. Vše, co mi bylo přislíbeno, a to včetně ceny starého auta na protiúčet, bylo dodrženo a za dvě hodiny jsem odjížděl s koupeným vozem domů. Služby Auto Jarov můžu jen doporučit. Ještě jednou děkuji.

Ochotni prodejci a velká nabídka vozidel. - Auto Jarov

Ochotni prodejci a velká nabídka vozidel.

Tradice... - Auto Jarov

Tradice...

Naprostá katastrofa. - Auto Jarov

Naprostá katastrofa. Snaží se tvářit velmi odborně, ale když dojde na problém, řeší to dost podivně. Poslední zkušenost s výměnou CNG lahví, na základě svolávací akce. Následky sleduji po roce a půl od výměny. Již výměna byla děsivá, když jen kontrola lahví byla místo jednoho dne prováděna dny dva. Následná výměna se protáhla na 5 dní. Při odjezdu sebou auto divně cukalo. Bylo mi řečeno, že jsou zalepené benzínové vstřiky. Když jsem auto dával do servisu nic to nedělalo. Nyní po roce a půl se projevilo omlácení spojovací hadičky, která je kryta a tedy není možné ji poškodit jinak než pří výměně lahví. Už jen třešnička na dortu je předchozí zkušenost se Seatem, kdy mi doporučili výměnu brzdových destiček, které měly dle nich vydržet max 3000 km. Já na nich najel dalších 15000 co nového servisu.

... 3 4 5 6 7 8 9 ...