Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.50 (celkem hodnoceno 511x)
Přidat recenzi
Recenze

Rychlý, spolehlivý servis. - Auto Jarov

Rychlý, spolehlivý servis. Při čekání je zde bufet. Vstřícný personál

Jednička v poskytování služeb motoristům po všech stránkách. - Auto Jarov

Jednička v poskytování služeb motoristům po všech stránkách. Tak velkou společnost s tímto zaměřením jsem u nás v Česku ještě neviděl a to už jsem jich hodně navštívil. A služby jsou zde kvalitní. Nelze nic jiného, jen vyzkoušet a napsat své zkušenosti.

Jarov nebrat. - Auto Jarov

Maji to tam nove,prijmacich techniku,prodejcu u svych stolecku sedelo asi deset,zadni zakaznici,navic v cele slecna na informacich u Wolsfagnu nejspis vic jako zamestnancu servisu a hodina prace na tuarega pres 1000 kcs s dph,a technik mi nebyl schopen rici predpokladanou delku opravy.Cim vice nevyrobnich lidi,tim drazsi hodinova sazba prace,aby se min 50%zbytecnych zamestnancu zaplatilo.Pokud mate nejakeho schopneho opravare,elektrikare Jarov nebrat.

Služby super,ochotný personál. - Auto Jarov

Služby super,ochotný personál.

Auta, auta, auta, motorky... - Auto Jarov

Auta, auta, auta, motorky...

Pokaždé vše podle domluvy :-) - Auto Jarov

Pokaždé vše podle domluvy, všichni velmi ochotni, ne jako v jiných servisech, určitě doporučuji

Dobry - Auto Jarov

Dobry

........... - Auto Jarov

Byl jsem svolán Honda auto na výměnu airbagu a klikové hřídele... A nechat si nakodovat klíč aby fungovalo centrální zamykání.Prijel jsem ve stanovený termín brzo ráno stým že si auto vyzvednu ve 4 hod ten den. Když jsem přijel pro auto ,bylo mi řečeno že je hotový jen airbag a kliková hřídel nedorazila!! Nikdo neví proč.. ( a si to ani nikdo nekontroloval co vlastně přišlo) byl jsem tedy objednán znovu ,tzn absolvovat cestu a další den bez auta!Ok stane se toleruji ..Pro auto sem si měl přijet ve 4 hod , stým že mi bylo voláno že auto bude v 6 hod.. to jsem tedy ještě akceptoval. Po příjezdu pro auto mi bylo řečeno že vše je hotovo,ale klíček nejde nakodovat ( ani mi neřekl nikdo proč) a byla mi vystavena faktura na 1100 Kč s tým že klíček ale nefunguje!!!! To už jsem se tedy ohradil že to platit nebudu! Bylo mi vysvětleno že mechanik strávil 2 hodiny kódováním které ani nedopadlo a tedy že musím zaplatit ( ale před tým mě o tom nikdo ani neinformoval že budu platit něco co nejde) to už sem tedy nevydržel... A chci se zeptat kdo zaplatí mě 2 krát absolvovanou cestu cca hodina každá... A dva dny bez auta .. kvůli Auto Jarov????

Dlhé čakanie - Auto Jarov

Dlhé čakanie a ani diagnóza problému

Velmi vstrictny personal. - Auto Jarov

Velmi vstrictny personal.

... 5 6 7 8 9 10 11 ...