Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.50 (celkem hodnoceno 511x)
Přidat recenzi
Recenze

Velká prodejna s ochotným personálem. - Auto Jarov

Velká prodejna s ochotným personálem.

Objednávka nebyla kompletní - Auto Jarov

Objednávka nebyla kompletní. Nedodány koberecky

Neměl jsem nikdy problém - Auto Jarov

Neměl jsem nikdy problém. Jezdím jsem skoro od vzniku. Teď hlavně s motorkami. Jen je škoda, že nelze servis pro motorky objednat online. Jen pneu servis je trochu z drahých časů. Pneu na moto jsem sehnal o polovinu levněji než byla jejich nabídka. Což je dost. Jinak velice profesionální přístup pracovníků.

... - Auto Jarov

Rychlá výměna pneumatik, pokud jste domluveni na konkrétním čase. Hned v okolí kousíček je dobrá restaurace, kde jde tedy strávit čas, než je auto připravené. Jediné, co není moc ok je příjezd k areálu, kde se tedy pneu mění. Poprvé to bylo na infarkt. Křižovatka je tam tak komplikovaná, že takovou jsem jeste nezažil. Pokud tedy přijedete z nesprávného směru, budete mít co dělat, abyste se přinejmenším neztrapnili.

Spokojenost - Auto Jarov

Spokojenost ochotný prodejce. Pěkný motoshop.

Spokojenost - Auto Jarov

Spokojenost ochotný prodejce. Pěkný motoshop.

:-) - Auto Jarov

Skvelý prístup a profesionálny všetko bolo super.

spolehlivost, profesionalita - Auto Jarov

Dlouholetá zkušenost, spolehlivost, profesionalita.

:) - Auto Jarov

Tak mi stěrač čelního skla začal přímo před očima zanechávat šmouhu. Vyrazil jsem tedy sem, do prodejny náhradních dílů. Na parkovišti jsem v pohodě našel místo a po schodech jsem sešel do prodejny. Prodávající se mi hned věnoval a podle "malého techničáku" v počítači vyhledal ty správné stěrače čelního skla pro moji 14 letou Fabii. Sada byla skladem a za chvíli, po zaplacení kartou, jsem spokojeně odcházel.

:-) - Auto Jarov

Super moto servis

... 7 8 9 10 11 12 13 ...