Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.22 (celkem hodnoceno 354x)
Přidat recenzi
Recenze

Je vidět, že se blýská na lepší časy. - Auto Jarov

Servis: Rezervační systém na servis funguje dobře. Je ale jen více méně orientační, jednotliví přijímací technici si berou čísla podle pořadí, jak se zákazníci přihlašují. Jednání přijímacích techniků slušné, profesionální, na úrovni. Je vidět, že se blýská na lepší časy.

Za mě super místo. - Auto Jarov

Za mě super místo. Majitel je úžasný, svedomity, ochotný se vším pomohl, výborna domácí kuchyně. Každý den uklizeno v pokojích. Kdybych měla dát hvězdičky majiteli ani 10* by nestačilo. Okolí krásné, trochu zklamání z pláže, ale v okolí jsou krásné pláže nebo v hl.meste.

Naprosto profesionální přístup - Auto Jarov

Naprosto profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Káva samozřejmostí. Děkuji.

Tak sem opravdu už ne - Auto Jarov

Tak sem opravdu už ne,ale všeobecně práce autorizovaných servisů je hrůza.Jenom z lidí tahaj peníze a nic dohromady neudělaj.Po pravidelné prohlídce sedm let starého vozu a nájezdu 90 tis.km mi neautorizovaný servis dva měsíce na to musel udělat komplet brzdy(kotouče, destičky atd.)a vyteklé přední tlumiče +týče stabilizátoru.

tady není aktivní prodej - Auto Jarov

Bohužel se ani po desítkách minut nikdo ani nezeptal, zda něco potřebujeme či hledáme,csoučástí firemní kultury, prodejců se u svých stolků pohybovalo několik, ale vystačili si sami, jejich škoda.

- Auto Jarov

Z vlastní zkušenosti nemám co vytknout. - Auto Jarov

Z vlastní zkušenosti nemám co vytknout.

Pro me to byla posledni navsteva tohoto servisu. - Auto Jarov

Byl jsem minuly tyden ve Skodovce Auto Jarov na petilete prohlidce dle servisniho planu. Dohodli jsme na standardni prohlidce s vymenou oleje, pri predani vozidla zpet se me technik zepta, proc jsem si nenechal vymenit i olej? Ja na to, ze nechal, kvuli tomu jsem na servis jel. No nikdo v prubehu celeho dne se neobtezoval zvednout telefon, aby mi zavolal, ze vymena oleje se nedelala a neco je jinak oproti domluve. Ani predavajici technik nechapal, proc se vymena oleje nedelala, i kdyz ji pocitac ukazuje, pry kolega prebirajici technik asi udelal chybu. Pry si mam sam zavolat prebirajicimu technikovi. Druhy pracovni den mi technik telefon nevzal, ani nezavolal zpatky, ani nereagoval na sms. Az treti pracovni den se mi podarilo prebirajicimu technikovi dovolat, aby mi rekl, ze vymena oleje neni potreba, byt ji palubni pocitac ukazoval, resp. stale ukazuje. Ale pocitac samozrejme pri servisu neprenastavili, takze jsem jeste tyden jezdil s varovanim na vymenu oleje. Tak jsem musel prijet do servisu znovu, aby palubni pocitac prenastavili. To probehlo rychle, ale nikdo se za chybu, tedy spise mnoho chyb v prubehu komunikace se zakaznikem, ani neomluvil. Pro me to byla posledni navsteva tohoto servisu.

Ok - Auto Jarov

Ok

Skvělé služby - Auto Jarov

Skvělé služby

... 4 5 6 7 8 9 10 ...