Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.22 (celkem hodnoceno 354x)
Přidat recenzi
Recenze

Velká spokojenost. - Auto Jarov

Narazil jsem na zkušeného a ochotného prodejce. Velká spokojenost.

.... - Auto Jarov

Byl jsem tam 2x během 8 dnů a auto, které jsem si vyhlížel se pořád připravovalo na prodej

Neskutečný! - Auto Jarov

Neskutečný! Schůzka ojeté vozy 1.patro pan Faltejsek dohodnuta na 10.30h, čekám půl hodiny bez omluvy. Vnímám to jako naprostou neúctu a už nikdy sem.

Vstřícnost a rychle jednání. - Auto Jarov

Vstřícnost a rychle jednání.

chtěl bych tímto poděkovat.. - Auto Jarov

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za profesionální přístup pana Drábka a pana Srbi. S rodinou jsme se rozhodli koupi vůz ŠKODA SCALA. Zavolal jsme do AUTO JAROV a od té doby vše běželo jak má. Auto připravili a přístup přímo profesionální. Celou záležitost jsem nejprve řešil s panem Drábkem. Vždy jsem měl plnou informovanost o daném voze, tak jak skutečně je, poněvadž jsem toto vždy ještě ověřoval přes VIN. Jelikož měli několik vozu, tak jsme se nejprve zastavili na pobočce v Kunraticích a pak teprve na centrále. Jelikož rozhodovala cena, tak jsem nakonec zakoupili auto u pana Srbi v Kunraticích, ale přístup k tomu od pana Drábka byl přímo profesionální. Sám řekl, že pokud je důležitá pro mně cena, tak abych jsme si vzali auto z Kunratic i když v tento okamžik on žádný prodej neudělá, což mně osobně mrzelo. Vysloveně z pana Drábka a celkově i z celého týmu AUTO JAROV bylo viděl, že jim jde hlavně o spokojenost zákazníka. I nyní po zakoupení řeším servis vozů a vše je velmi srdečné a přátelské. Chtěl bych jen tímto poděkovat týmu AUTO JAROV za vstřícnost, srdečnost, přátelskou atmosféru a profesionální přístup. Vám ostatním, kdo se rozhodujete jen doporučuji AUTO JAROV, poněvadž vždy Vám o vozů řeknou vše a pravdu. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. VV.

Servisná pieseň))) - Auto Jarov

Mám Hondu CRV. Kupované tu pred 12 rokmi. Servisná pieseň)))

Absolutně profesionální služby. - Auto Jarov

Absolutně profesionální služby. Opravili mě vůz ihned ačkoliv jiné autorizované Škoda servisy mě odmítli z důvodu kapacity.

Velké místo kde seženete vše od žárovky po nejnovejsi auta - Auto Jarov

Velké místo kde seženete vše od žárovky po nejnovejsi auta

Ochotní a příjemní zaměstnanci. - Auto Jarov

Ochotní a příjemní zaměstnanci. Rychlé vyřízení. Zařídili vše potřebné za mě.

č.1 - Auto Jarov

č.1

... 2 3 4 5 6 7 8 ...