Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.22 (celkem hodnoceno 354x)
Přidat recenzi
Recenze

spolehlivy servis - Auto Jarov

spolehlivy servis, jen cekat na predani nebo vyzvednuti vozu by mohlo byt kratsi, zvlast, kdyz jste predem objednani

Auto Jarov už nikdy víc. Díky za nic. - Auto Jarov

Oprava zapalování a budíků po nezdařilé krádeži na mé Hondě pcx. Skutr leží v servisu od 2.11.2020 a stále není opraven (26.2.2021). Nulová komunikace ze strany servisu, vždy si musíte zavolat a ptát se. nulová zásoba náhradních dílů, nulová ochota. Nekonečné vymlouvání a lhaní pána z servisu fakt za to nestojí. Tohle jsem od autorizovaného servisu nečekal. Pokud máte moto v záruce, tak doporučuji navštívit jiný servis. Auto Jarov už nikdy víc. Díky za nic.

.... - Auto Jarov

Predtým som musel čakať 20 minút na odovzdanie auta (aj keď som mal dohodnutý presný čas na odovzdanie), vyzdvihnutie auta trvalo ďalších 30 minút...

Hrůza - Auto Jarov

Hrůza

Ušetřili jste mi spoustu peněz. - Auto Jarov

Děkuji za opravu "pavoučka" mého čelního skla! Ušetřili jste mi spoustu peněz. I přes náročnost této opravy jste to zvládli na jedničku a já doufám, že mi lepení dlouho vydrží!

Mohu jenom doporučit :) - Auto Jarov

Nákup auta u Škoda Auto Jarov proběhl hladce a bez jakýchkoliv problémů. Komunikace převážně emailem, částečně po telefonu a osobně při prohlídce a převzetí auta. Mohu jenom doporučit :)

Velice ochotný a vstřícný pán - Auto Jarov

Velice ochotný a vstřícný pán,dozvěděl jsem se takových důležitých věcí, které jinde v servise neřeší.

čekáme - Auto Jarov

Otec se snaží koupit čtvrtý týden nový vůz. Zatím nevíme jestli nám ho vůbec prodají, pan prodejce komunikuje pouze jednou týdně. Naposledy chtěl minulé pondělí zaslat daňové přiznání i při 30% akontaci, od té doby čekáme

Super servis - Auto Jarov

Super servis

Auto Jarov je jedním z míst, kde sídlí profesionálové. - Auto Jarov

Auto Jarov je jedním z míst, kde sídlí profesionálové. Dále dost místa na parkování. Lze i vhodně zabavit děti. Dostupné i MHD.

1 2 3 4 5 6 7 ...