Seznam autobazarů

VANS CENTRE

Hodnocení: 1.58 (celkem hodnoceno 62x)
Přidat recenzi
Recenze

Nedoporučuji auta předražená a kvalita nejistá . - VANS CENTRE

Nedoporučuji auta předražená a kvalita nejistá .

Důrazně nedoporučuji - VANS CENTRE

Důrazně nedoporučuji... stav km neodpovídá realitě.. neochotné a arogantní jednání , naprosto neprofesionální přístup....

Velmi negativní zkušenost - VANS CENTRE

Velmi negativní zkušenost, zakoupil jsem VW Crafter rv 2009, na tachometru 107 000 km, auto bylo neopotřebované, jelo pěkně. Stavu km jsem nevěřil, ale to co jsem zjistil bylo neskutečné. Při prvním problému cca 3 týdny po zakoupení jsem dopátral, že auto mělo v březnu 2012 najeto 317 000km a bylo v německu nabourané, opraveno autorizovaným servisem škoda 10700 Eur, v červnu mělo najeto již při prohlídce 351 000 km a do ČR bylo dovezeno v listopadu 2012, takže na tachometru muselo mít alespoň 400 000km. Po mém zakoupení jsem udělal pro jistotu rozvody, i přestože servisní interval 200 000 km. Auto mělo pravidelnou údržbu, výměny oleje a filtrů co 10 000 km a vydrželo najet 40 000 km, pak došlo závadě na motoru, skončila odtahem a vyčíslením opravy na Kč 250 000,- Bazar po prodeji nekomunikoval a ja to bohužel neřešil přes právníka. Již nikdy zde nezakoupím nic a rozhodně nedoporučuji.

.... - VANS CENTRE

Není nad to napsat si vlastní kladné recenze. Bohužel mám podobnou zkušenost jako pan Malina před čtyřmi měsíci. Zakoupili jsme vozidlo Renault Trafic se 132000 kilometry na tachometru a totéž bylo deklarováno na inzertních servrech. Skutečnost, že vozidlo má ve skutečnosti najeto minimálně 240000 kilometrů, jsme zjistili asi po dvou dnech. Naštěstí máme všechny podklady pro úspěšné řízení právní cestou neboť na telefony obchodníci reagují s tím, že se nám jistě někdo ozve, avšak p. Kachyňa / zřejmě ředitel autobazaru /, který jakž takž pár dní komunikoval, již také komunikovat přestal přes všechny sliby jak situaci vyřešíme ku vzájemnému uspokojení. V době komunikace se mi snažili vnutit myšlenku, že oni nejsou ti, kteří kilometry "stočili". Je však prokazatelné, že to nikdo jiný nemohl udělat. Tato situace je poměrně čerstvá a pravděpodobně se řešení nějaký čas protáhne. Serióznost jednání, o které tak často hovořili tím není na místě.

Pozor všem !!!!!!!!!!!!!!!!!! - VANS CENTRE

Pozor všem !!!!!!!!!!!!!!!!!! když budete kupovat cokoliv u této firmy, vezměte si kopie všech, Vámi podepsaných dokumentů. Tihle rádoby dobří obchodníci, kteří stáčejí kilometry a ze starých vozů dělají nové, dopisují stavy na dokumentech, které si ponechají jen v jednom vyhotovení pro případné doplnění stavu, při kterém vozidlo kupujete. Zkrátka protřelí podvodníci. A pozor !!!!!!!!!!! Ty recenze si píšou sami, protože všechny auta mají stočené. A pokud jim někdo napíše recenzi dobrou, tak o vozidle nic neví. Doporučení všem !!!! Nechte si u této firmy, při kupování vozu, vystavit protokol o vozidle, od firmy Cebia a.s., ve kterém uvidíte vše co se na vozidle, kdy dělalo. I ty stočené kilometry. A pozor, podvedených je mnoho.

jsou to podvodníci. - VANS CENTRE

Dobrý den, měl jsem zájem o vozidla za 450tis kč. Absoulutní neochota prodejce a neposkytnutí VIN k tomu,abych si mohl nechat prověřit auto v servisu a na pojišťovnách mě ujistili v tom že jsou to podvodníci.

Nikdy více - VANS CENTRE

Arogantní jednani... v patek jsme si zarezervovali dodavku do pondeli, abychom dorazili se svym mechanikem. Moc se na návštěvu mechanika netvarili (asi vedeli proc). V pondeli nam bylo oznameno, ze dodávku prodali. Kdyz uz jsem byl na ceste s mechanikem do AC Dodávek, tak mi volal muj kolega, aby mi to oznámil. Oni sami by se neobtěžovali. Banda arogantních blbcu. Nikdy vice.

Ve stáčení km absolutní jednička na trhu.. - VANS CENTRE

Ve stáčení km absolutní jednička na trhu... Bacha všem....

Já si od nich již nic nekoupím a nedoporučuji. - VANS CENTRE

Já si od nich již nic nekoupím a nedoporučuji. Naopak doporučuji obezřetnost a min. smlouvu si nechat poslat dopředu, TP také, prověřit stav km a navštívit kloudný servis. Následná komunikace totiž alespoň v našem případě 0. Já dal na dlouholetost bazaru, což není vždy vše

Fakt su profesionali v stahovani km. - VANS CENTRE

Fakt su profesionali v stahovani km. Mam naozaj zlu skusenost. Kupil som dodavku Iveco maxi r.v. 2012 a neskor som zistil ze jej stiahli 250 000km. Zabudnite na to, ze s vami budu riesit reklamacie. Ich pristup k zakaznikovi sa razne zmeni po zapalteni penazi. Nedoporucujem. Radsej sa pokukajte po serionejsom bazare.

1 2 3 4 5 6 7