Seznam autobazarů

VANS CENTRE

Hodnocení: 1.58 (celkem hodnoceno 62x)
Přidat recenzi
Recenze

Neprofesionální personál - VANS CENTRE

Neprofesionální personál, který si platí tu nejhorší možnou reklamu skrz vygumovanou vyhaslou hvězdu kulturistiky a houmlesáckého ochmelky.

podpora parazita co se přiživuje na bezďákách - VANS CENTRE

podpora parazita co se přiživuje na bezďákách ..... no to bude fajn firma ...hnus

- - VANS CENTRE

Bejr a Majsneros jedou do Abu Dabi za vaše prachy a vy ještě dostanete palbu špatných recenzí. A o tom, že Aleš a Majsner poškodil vaši značku ani nemluvím...

Neskutečně spamují nevyžádanou poštou - VANS CENTRE

Neskutečně spamují nevyžádanou poštou, ke které se nikdo nepřihlásil a nejde se odhlásit!!

vajnos bejros špatnos recenzos - VANS CENTRE

vajnos bejros špatnos recenzos

Varuji před tímto prodejcem - VANS CENTRE

Varuji před tímto prodejcem dal jsem jim auto do komise a jelikož se ani po pár měsících stále neprodalo a když jsem si auto chtěl vzít nazpět zjistil jsem že auto je na pár místech poškozeno. Na začátku se tvářily jak to opraví provedl se zápis co je poškozeno a vypadalo že se k tomu postaví férově. Bohužel oprava byla provedena částečně jen . Pár týdnů slibovali jak to napraví až mi řekli že se má jít soudit a že je to jen můj názor (na vše mám důkazy) Doporučuji se vyhnout tomuto prodejci

Klasická podvodnická firma - VANS CENTRE

Klasická podvodnická firma, kterou nezajímají zákony, ale zisk v první řadě. Nejprve hromadný SPAM emailem na základě ukradených osobních údajů s reklamou na služby a pak řada nespokojených zákazníků.

špatný - VANS CENTRE

špatný, na webových stránkách mají ceny, kde uvádějí, že to jsou konečné ceny za zapůjčení, ale omyl, jsou to ceny bez DPH, to by šlo pochopit, ale další příplaky následují - cesta do zahraničí. Vyptávají se, jestli máte www stránky, jak dlouho podnikáte atd. Když jim řeknete, že jim to přeci zaplatíte předem, ak vám pohunek na telefonu řekne, že se musí zeptat šéfa a že se pak ozvou. Už je to asi 2 měsíce a ještě nevolali. Za mě španý, zráta času s takovejma lidma jednat.

Šejdíři jak se patří. - VANS CENTRE

Šejdíři jak se patří. Auto co jse mi líbilo mělo 200 000km smotáno.

Drahota - VANS CENTRE

Drahota

1 2 3 4 5 6 7