Seznam autobazarů

VANS CENTRE

Hodnocení: 1.58 (celkem hodnoceno 62x)
Přidat recenzi
Recenze

Nedoporučuji - VANS CENTRE

NEDOPORUČUJI.!!!!!! Absolutní katastrofa. Kupovali jsme podle nich dodávku pouze s kosmetickýmy vadamy a prý po plném servisu. Do dodávky jsme už investovali přes 70 000Kč, protože zatajili závadu na převodovce, startér byl v háji to stejné těsnění pod hlavou a takhle by jsme mohli psát pořád dál a určitě zdaleka to nekončí. Všem doporučuji, aby se tomuto podniku vyhnuli obloukem a ušetřili si stres, hádky i finance. Protože když se na tento podnik obrátíte s tím, že je problém, dělají mrtvé brouky, ignorují Vás a ještě se Vám vysmějí...

- - VANS CENTRE

Not recomended. We bought a frigo van for 14.000€ for export. They told us the car and export number plates will be ready in 8.10, we arrived 1st hour in the morning and wait for 3 days after the number plates!!! 1st they want to send us with spanish plates with brief cancelled and technical inspection not valid, we do not accept and they said will do export plates next day. 2nd day they could manage only to do technical inspection for some reasons. 3rd day finally around midday the brought the plates but when to start there was 2 flat tyres on the car, no jack, no keys for the wheel and the spare wheel was different dimension and very bad. Even the car was paid one week before they could not manage to do number plates. And the last thing and very important fridge is working only until 4 degrees then get a fault and not working. Avoid them.

Pohoda jahoda - VANS CENTRE

Dá se říct ze normalni bazar s většími vozy, dá se tu koupit.

Fajn obchod s dodávkami - VANS CENTRE

Fajn obchod s dodávkami

Hrozné - VANS CENTRE

Po zakoupení ojetého vozidla VW Transportér 2.0 Tdi a ujetí asi 1.000km se na vozidle porouchal vstřikovač a při důkladné kontrole v servisu skončila oprava kompletní výměnou 2 vstřiku, čerpadla a rozvody, které navic byly o zub rozhozeny. Oprava v ceně 85.000,- , vozidlo v super stavu, ovšem prodejce po naší návštěvě a snaze dohodnout formu kompenzace části faktury coby reklamace se nám vysmál a nabidl 10.000,- . Oprava v ceně 1/3 ceny vozu a ruce pryč od klienta, který navíc chtěl další vozidla do podnikání. Posuďte sami, já již posoudil ...

veliké zklamání - VANS CENTRE

Prošel jsem si osobně nabídku na prodejní ploše a veliké zklamání. Auta předražená, většina ve špatném technickém stavu. Nedoporučuji zde nakupovat.

Ford Custom - VANS CENTRE

Přišli jsme pro Ford Custom. Baterka vytřískaná, pán se neuměl do auta dostat. Po chvíli obcházení a telefonování nám jen suše oznámil, že dnes se do toho auta nedostaneme. Už jsme se tam nevrátili. Fakt profíci!

Tragická zkušenost - VANS CENTRE

Tragická zkušenost. Na webu tohoto prodejce jsem si vybral 3 auta, která mě zaujala. Když jsem dorazil na místo, tak už ani jedno auto nebylo k dispozici! Když k tomu připočtu naprostý nezájem prodávajícího o klienta, tak opravdu nemohu nikomu doporučit.

valník - VANS CENTRE

Potřebovali jsme do firmy valník. Teprve tady jsme našli takový, jaký jsme si představovali.

Spokojenost - VANS CENTRE

Vozíme sypký materiál, hlavně písek, a kvůli většímu počtu zakázek jsme potřebovali ještě jeden sklápěč. Mají tu na výběr hodně aut, mohli jsme tak vybírat z několika značek i podle dalších parametrů. Slušné ceny, ochota.

1 2 3 4 5 6 7