Seznam autobazarů

VANS CENTRE

Hodnocení: 1.58 (celkem hodnoceno 62x)
Přidat recenzi
Recenze

Nic moc. - VANS CENTRE

Nic moc.

Auto se koupit da - VANS CENTRE

Auto se koupit da. Jinak srovnatelne s AAAAuto. Prakticky bez zaruky. Udaje u aut nejsou uplne presne, nekdy zavadejici

. - VANS CENTRE

They have some honesty problem on doing business. Unreliable dealership! I will recommend don't buy car from them for those who don't have enough motorvehicle knowledge.

Mnel jsem pocit jak u šmelinkařu. - VANS CENTRE

Mnel jsem pocit jak u šmelinkařu. Polovina aut PL SPZ to rika za vše.

Auto jsme koupili jinde - VANS CENTRE

Dobře uspořádané, ale nabízený sortiment je dost často po menších či větších ""pojistných událostech"". Kdo má otevřené oči, všimne si. I na vývěskách často nepřesné informace. Auto jsme koupili jinde

recenze - VANS CENTRE

dostal jsem auto bez kliču. Obchodním ředitelem panem Špačkem bylo slibeno dodání do mšsice. Po pul roce nic. Několik krat posilál maily-taký nic. Schvalně budu řešit přes soud, at zaplatej navic advokata.V předavaku mám napsane že chybi 1 klič)))

Byl sjem se tady jen podívat - VANS CENTRE

Byl sjem se tady jen podívat, nabídka docela slušná, odhadem tak 250 aut, cenově spíš vyšší prměr řekl bych.

Osobně nedoporučuji Vans centre - VANS CENTRE

Osobně nedoporučuji Vans centre , je to zase další nekalá praktika společnost Vans Centre, jež vznikla transformací stávající společnosti AC Dodávky, společnost která je známa prodejem stočených dodávek. Při návštěvě Vans Centre jsem se nestačil divit špatného chování zaměstnanců. Auta mají naleštěné, a jde rozhodně o auta které mají úplně jinou minulost.

Klasika - VANS CENTRE

Klasika

Komise - VANS CENTRE

Vozidlo stálo v bazaru 5 měsíců, za tu dobu zavolali z bazaru jedenkrát kvůli snížení ceny a po 5 měsících se divili že si vozidlo chci prodat sám. Z vozidla byla odmontována a zcizena podpěra kapoty.

1 2 3 4 5 6 7