Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.69 (celkem hodnoceno 140x)
Přidat recenzi
Recenze

Ne! - MAMA CAR

Hodnocení mluví asi za vše, od kvality aut po jednání se zaměstnanci. NE!

Výběr , personal - MAMA CAR

Hrozně malý výběr, personál se taky nechoval moc mile

NEDOPORUČUJI! - MAMA CAR

Opravdu bych nečekala, že nás ještě něco takového v dnešní době potká. S přítelem jsme už dlouho plánovali, že si koupíme naše vysněné auto a vyhlíželi jsme skoro každý den různé nabídky vozů, dokud jsme nenašli auto BMW 328i – mělo málo najeto, skvělý stav, vyhovující obsah, skvělá výbava… právě v autobazaru „mamacar“. Byli jsme rozhodnutí, že takové auto chceme a co nejdříve jsme si pro něj zajeli. V autobazaru proběhlo vše bez jakýchkoliv komplikací, dokud jsme nepřijeli domů. Nejspíš druhý den jsem si hned chtěla připojit svůj telefon přes bluetooth, které auto samozřejmě má, jenže auto vůbec nereagovalo, mohla jsem snad čekat hodinu a žádné připojení neproběhlo, poté jsem měla vybitý telefon a byla jsem zase bez šance, protože jsem zjistila, že nefunguje ani zástrčka USB a nenabíjí to. Tak jsme se hned objednali na diagnostiku abychom zjistili, kde je problém. Tam nám bylo sděleno, že modul jednotka USB, bluetooth je bohužel úplně rozbitá. No a co dál? Zavolali jsme do autobazaru, kde se nám málem vysmáli, protože s takovým problémem se k nim v žádném případě nejezdí a máte si ho řešit sami, ale že to můžeme zkusit. Nevím jestli mám vůbec zmiňovat, že v telefonu několikrát zmínili jejich právníky. I tak jsme k nim auto k reklamaci dali. Auto měli už týden a my neměli žádnou odezvu, jak to vypadá a co se s autem děje, tak jsme zavolali sami.. Dozvěděli jsme se, že s autem se nic nedělo a až příští týden se ho hodlají dát do servisu. Po daném servisu jsme zase zavolali my, abychom zjistili víc, bohužel pán vůbec nevěděl a řekl ať zavoláme o pár hodin později.. pak nám řekl, že si s autem neví rady, a že musí počkat, jak se k tomu vyjádří automechanik a samozřejmě nezapomněli zmínit zase svoje právníky. O pár dní jsme jim zavolali znova a řekli nám, že jsme tu jednotku zničili sami a že to na 99% neuznají, ale pokud chceme že jednotku nám za částku 8 000 Kč opraví, nebo dají úplně novou za 16 000 Kč. Tak jsme si auto ihned vyzvedli s tím, že si to necháme opravit sami. Nyní opraveno za 1 500 Kč. Auto u nich úplně zbytečně stálo skoro tři týdny! Ale máme taky jedno pozitivum, že najeté kilometry sedí!! JINAK NEDOPORUČUJI, opravdu bych očekávala nějaké solidní jednání, když si koupíte auto za 400 tisíc a takové starosti nechcete vůbec řešit. Jak teď čtu, tak autobazar Mamacar je asi přeborník ve skrytých vadách!

Hruza reklamace - MAMA CAR

Auto 2 dny staré přestalo jezdit, v reklamaci je snad půl roku. Pokaždé se do měsíce vyjádří ale v podstatě s tím nehybou....jsem vážně nas*any!!!!

Fakt hrozná návštěva - MAMA CAR

Fakt hrozná návštěva.... auto pelech který vychvalovali a nakonec jsme přišli na to ze je hodně bourane , což nám zatajili...

Ne - MAMA CAR

Zde pracuji neprijemni blbci ... nedoporučuji, ani auta nejsou pěkná ve srovnání s cenou.

Výkup!!! - MAMA CAR

Hrůza! Chtěli mě na výkupu oskubat o 60k na voze za 120k....... slíbena cena byla jiná....

Hrůza děs běs - MAMA CAR

Hrůza, podfukari všech podfukaru. I já jsem se nechal napálit a ted nemám ani peníze a ani cimjezdit.

Mamacar - MAMA CAR

Výborné a rychlé jednání.

Pracující zaměstnanci které otravuje jen to že na ne mluvíte. - MAMA CAR

Pracující zaměstnanci které otravuje jen to že na ne mluvíte.

1 2 3 4 5 6 7 ...