Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.60 (celkem hodnoceno 167x)
Přidat recenzi
Recenze

Opel Corsa - MAMA CAR

Vzhledem k shodnému slohu "recenzentů" to vypadá, že si tady autobazar píše recenze sám na sebe. Auta prý nebouraná a po prvním majiteli. Jdeme se tam podívat na Opel Corsa. Po prohlídce auta se ptám, zda je opravdu nebourané, že se mi to nějak nezdá. "Vidím, že pán je odborník! Ano bylo ale jen lehce, odnesl to jen nárazník" Hmm, dobře, nedůvěra roste. Následuje zkušební jízda. Volant nakřivo o cca 30 stupňů. Prý jen díra v silnici. V T.P. třetí majitel, inzerujete že je po 1. majiteli? Sbohem

Ne ne ne - MAMA CAR

Známa firma, zatajili mi ze je vuz stoceny. Naštěstí jsem provolán známe a nekoupil si stocenku. Dávejte si pozor !

Neslušné zaměstnanec ... - MAMA CAR

Neslušné zaměstnanec, v autě byl nepořádek a bylo dost špinavé. Nevhodná příprava k prodeji ze strany prodejce.

Hruza - MAMA CAR

Pracuje tu jeden hulváti díky kterému jsem bazar opustila i s penezma na kapse. Opravdu jsem si ten vuz jela koupit ale těžce mě odradil.

Hruza! - MAMA CAR

Chování zaměstnanců tady opravdu hrozné, já si to dočíst je v recenzích ale i tak jsme se jeli podívat a přesvědčili sami! Už jsem nikdy nepojedu!

!!! - MAMA CAR

Tak o tomhle bazaru jsem již nechtěl slyšet, ale bohužel to se musím napsat. Byl jsem hrozně naštvaný co se týče výkupu v tomto bazaru. Příběh by byl zhruba na dvě strany, nebudu to vypisovat. Jen vás chci upozornit dávejte si na tenhle autobazar opravdu pozor!

Ne - MAMA CAR

Auto samej pekáč, nemohu hodnotit kladne. Završil to nemilý prodejce aut.

Ne! - MAMA CAR

Hodnocení mluví asi za vše, od kvality aut po jednání se zaměstnanci. NE!

Výběr , personal - MAMA CAR

Hrozně malý výběr, personál se taky nechoval moc mile

NEDOPORUČUJI! - MAMA CAR

Opravdu bych nečekala, že nás ještě něco takového v dnešní době potká. S přítelem jsme už dlouho plánovali, že si koupíme naše vysněné auto a vyhlíželi jsme skoro každý den různé nabídky vozů, dokud jsme nenašli auto BMW 328i – mělo málo najeto, skvělý stav, vyhovující obsah, skvělá výbava… právě v autobazaru „mamacar“. Byli jsme rozhodnutí, že takové auto chceme a co nejdříve jsme si pro něj zajeli. V autobazaru proběhlo vše bez jakýchkoliv komplikací, dokud jsme nepřijeli domů. Nejspíš druhý den jsem si hned chtěla připojit svůj telefon přes bluetooth, které auto samozřejmě má, jenže auto vůbec nereagovalo, mohla jsem snad čekat hodinu a žádné připojení neproběhlo, poté jsem měla vybitý telefon a byla jsem zase bez šance, protože jsem zjistila, že nefunguje ani zástrčka USB a nenabíjí to. Tak jsme se hned objednali na diagnostiku abychom zjistili, kde je problém. Tam nám bylo sděleno, že modul jednotka USB, bluetooth je bohužel úplně rozbitá. No a co dál? Zavolali jsme do autobazaru, kde se nám málem vysmáli, protože s takovým problémem se k nim v žádném případě nejezdí a máte si ho řešit sami, ale že to můžeme zkusit. Nevím jestli mám vůbec zmiňovat, že v telefonu několikrát zmínili jejich právníky. I tak jsme k nim auto k reklamaci dali. Auto měli už týden a my neměli žádnou odezvu, jak to vypadá a co se s autem děje, tak jsme zavolali sami.. Dozvěděli jsme se, že s autem se nic nedělo a až příští týden se ho hodlají dát do servisu. Po daném servisu jsme zase zavolali my, abychom zjistili víc, bohužel pán vůbec nevěděl a řekl ať zavoláme o pár hodin později.. pak nám řekl, že si s autem neví rady, a že musí počkat, jak se k tomu vyjádří automechanik a samozřejmě nezapomněli zmínit zase svoje právníky. O pár dní jsme jim zavolali znova a řekli nám, že jsme tu jednotku zničili sami a že to na 99% neuznají, ale pokud chceme že jednotku nám za částku 8 000 Kč opraví, nebo dají úplně novou za 16 000 Kč. Tak jsme si auto ihned vyzvedli s tím, že si to necháme opravit sami. Nyní opraveno za 1 500 Kč. Auto u nich úplně zbytečně stálo skoro tři týdny! Ale máme taky jedno pozitivum, že najeté kilometry sedí!! JINAK NEDOPORUČUJI, opravdu bych očekávala nějaké solidní jednání, když si koupíte auto za 400 tisíc a takové starosti nechcete vůbec řešit. Jak teď čtu, tak autobazar Mamacar je asi přeborník ve skrytých vadách!

1 2 3 4 5 6 7 ...