Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.26 (celkem hodnoceno 493x)
Přidat recenzi
Recenze

. - MAMA CAR

specialized in luxury cars. Not sure about the provenance though. Be careful.

Rozhodne nedoporucuji spolupraci. - MAMA CAR

Velmi neprofesionalni chovani "expertu na vykup" a i velmi spatne chovani vuci zakaznikovi. Vykupovaci ceny velmi nizke. Rozhodne nedoporucuji spolupraci.

Jako prodejce auta nedoporučuji. - MAMA CAR

Jako prodejce auta nedoporučuji. Slibovali že si přirazí 15000, přirazili si 30000 a pak se auto samozřejmě neprodalo. S auty zacházejí dost zvláštním způsobem. Po 6 týdnech volali, že odešla baterie a nejde nabít. Když jsem se divil jak je to možné, neboť byla úplně nová ukázalo se, že vlastně baterie je v pořádku. Když jsem auto vyzvedl zjistil jsem, že nefunguje rádio. Opravdu nedoporučuji dávat sem auto na prodej.

Nejhorší co je. Hlavně lháři. - MAMA CAR

Nejhorší co je. Hlavně lháři.

Nespolehlivý prodejce - MAMA CAR

Nespolehlivý prodejce, neplní dohody. Nejhorší je, že prokazatelně lže a tak se nedá odhadnout, čemu věřit... Nejsme z Prahy a tak, aby se vše urychlilo, poslali jsme plné moci autobazaru i známému z Prahy, který nás na místě zastupoval. Dne 26.7.2018 jsme zde koupili automobil a jedinou komplikací byl požadavek bazaru, že změnu majitele musí provést bazar (za úplatu samozřejmě). Dodnes, po více než dvou týdnech, stále nemáme v rukou kromě smlouvy žádný dokument. Vymlouvají se a lžou. Přesně před týdnem v pátek slibovali, že dokumenty hned v pondělí odešlou. Před momentem mi do telefonu jejich zaměstnanec tvrdil, že dokumenty "už" má u sebe. Takže je ani po dalším týdnu neodeslali (pokud je vůbec mají!). Automobil jsme převezli na Moravu, ale díky šlendriánu autobazaru jsme už za zákonnou lhůtou a automobil nemůžeme užívat ani "na smlouvu". Auto stojí na parkovišti a nám nezbývá, než čekat, kdy TP pošlou a zda vůbec... Pozn.: kdyby nepotřebovali vydělat těch pár tisíc navíc, mohli jsme mít vozidlo bez potíží už 2 týdny přepsané a užívat jej. Jsem zvědav, jak to dopadne. Rozhodně zde už nikdy nic nekoupíme a totéž doporučuji všem potenciálním kupcům. Nejde jen o neplnění slibů a termínů, ale hlavně o ty jejich lži. Člověk prakticky neví, na čem vlastně je.

špatné - MAMA CAR

Moje zkušenost je taková: prodej BMW X6. Zavolal jsem na linku jaký vůz chci prodat v jakém je stavu atd. Nabídli velmi slušnou cenu. Samozřejmě jsem nečekal,že ji úplně dodrži, ale řekl jsem, že mám zájem a že se stavím. Volali mi asi 4x, kdy že auto přivezu, že o něj maji zajem a aby byl pripraven výkupcí, atd. Ještě těsně pred odjezdem jsem volal jestli můžu přijet. Jistě, samozřejmě, výkupcí je připraven. To byla teda pravda. Výkupcí auto zkoumali, a pak nam rekli, že téhle typů aut mají moc a nemají o něj zajem a že bylo lakovane. Podotýkám, že se jednalo opravdu krásný kus první majitel, servis BMW, atd. Když jsem se ptal proč teda ještě před hodinou říkali at přijedu, tak že operátorky dělají dobře svoji práci.....

Výkup auta za nejvyšší ceny... Nechte si zdát. - MAMA CAR

Výkup auta za nejvyšší ceny... Nechte si zdát. Auto výkoupí za směšnou cenu a tváří se bůhví jak nejsou ochotní. O naprosto povýšeném chování ani nemluvě. Jednou a dost... Pokud máš na výběr, prodej auto sám :)

Auta docela hezká, ale ceny spíš vyšší. - MAMA CAR

Auta docela hezká, ale ceny spíš vyšší. Malý výběr škodovek.

Vůz z tohoto bazaru jím kleknul před podpisem smlouvy ( naštěstí před...) - MAMA CAR

Vůz z tohoto bazaru jím kleknul před podpisem smlouvy ( naštěstí před...)

chtějí nalákat zákazníka a pak Vas " zedřou z kůže". - MAMA CAR

Smyšlené závady, skutečnost výkupní ceny proti odhadu o cca kc 40 000,. nižší. Zkrátka chtějí nalákat zákazníka a pak Vas " zedřou z kůže".

1 2 3 4 5 6 7 ...