Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.26 (celkem hodnoceno 493x)
Přidat recenzi
Recenze

! - MAMA CAR

"Купил машин, в нормальном состоянии и не дорогую, когда пришел забирать уже то пришлось после того искать людей у которых ключи от моей машине, когда открывали дверь , работники умудрились поломать ручку, ждал неделю пока сделают, когда забрал эта ручка через пару дней полетела. Очень платное отношение к покупателям , не бережное отношения к машинам, не бережное отношение к покупателям. Жаль что так получилось, но я в этой компании больше не буду покупать автомобиль . Ну а другим могу сказать делайте выводы."

Né! Né! Nikdy! - MAMA CAR

Né! Né! Nikdy!

. - MAMA CAR

Ve středu jsme si koupili BMW 7 let staré. V pátek už jsme nejezdili. Arogantní manager reklamačního oddělení nám oznámil, že ho to nezajímá, co by jsme chtěli, koupili jste si ojeté auto. Doslova! Náhradní vůz nedostanete, pokud to chcete opravit, máme volno za 14 dní a musíte si to zaplatit. Máme 4měsíční miminko, manžel o berlích a jsme imobilní. Super přístup. Dodatek : v autorizovanému servisu zjistili, že díky vašemu čištění mokrou cestou, byly namočeny čidla, která přestala fungovat a uvařil se kompresor k vakům.

bmw - MAMA CAR

Ve středu večer jsme si odvezli BMW. V pátek už jsme nejezdili. Arogantní manager reklamačního oddělení nám oznámil, že ho to nezajímá, co by jsme chtěli, koupili jste si ojeté auto. Doslova! Náhradní vůz nedostanete, pokud to chcete opravit, máme volno za 14 dní a musíte si to zaplatit. V autorizovanému servisu zjistili, že díky vašemu čištění mokrou cestou, byly namočeny čidla, která přestala fungovat a uvařil se kompresor k vakům. Máme i fakturu s vyjádřením servisu, kterou jsem vám zaslali, ale nikdo na mail nereaguje.

:/ - MAMA CAR

cituji: černé ovce - díl Panu M. zabavila policie auto, které si koupil v autobazaru MAMA CAR. A důvod? Na autě existují dva různé VIN kódy neboli unikátní čísla auta. Prodejce přitom tvrdí, že je to zcela v pořádku

Vůbec nedoporučuji - MAMA CAR

Vůbec nedoporučuji tenhle autobazar vlastní skušenost.Pripada mi že ani nevědí jaké vraky tam mají.

Tam uz nikdy!! - MAMA CAR

Tam uz nikdy!!

NEKALÉ obchodné praktiky - MAMA CAR

NEKALÉ obchodné praktiky , neodporúčam kupovať , myslel som , že je to seriózny bazár , ale je to rovnaký hnus ako Acka alebo Esá. V preberacim protokole napísali , že auto má takmer každú časť poškodenú , vyžaduje sa kontrola a kde je olej , tak všade uniká. Odpoveď na zákazníckej linke bolo , že toto je normálna vec , aby boli chránený pred reklamáciou.

nelíbilo - MAMA CAR

Nelíbilo

Naprosto neprofesionální přístup - MAMA CAR

Prodával jsem staré auto (Mazda 323, první registrace 2001) a byl jsme si toho vědom. Při jednání po telefonu jsem i upozornil, že by se jednalo o druhý nejstarší vůz z jejich aktuální nabídky a zda o vůz mají opravdu zájem. Nechtěl jsem ztrácet zbytečnou schůzkou svůj čas a potažmo i jejich. Byl jsem ubezpečen, že ano, a že naopak staré a levné vozy se nejlépe prodávají. Jaké překvapení mě čekalo, když jsem přijel a bylo mi řečeno, že maximálně na protiúčet, že to auto je staré. A to mi bylo sděleno aniž by kdokoliv se mnou šel k vozu!!!! Rozhodli to asi na základě se podívaní z okna patrně.... Naprosto neprofesionální přístup !!!

... 2 3 4 5 6 7 8 ...