Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.26 (celkem hodnoceno 493x)
Přidat recenzi
Recenze

Tak tady opravdu auto nedavat na protiúčet. Špatný přístup. - MAMA CAR

Tak tady opravdu auto nedavat na protiúčet. Špatný přístup.

Hrůza děs - MAMA CAR

Hrůza děs. Ptal jsem se po telefonu na pár věcí o autě, paní že vše zjistí a zavolá. Volá a že o autě nic neví, neví jestli má vyplnenou, servisku, neví jestli bylo bourány, neví počet majitelů, neví v jakým je stavu, nevi zda byly delane rozvody, zda byl delany servis (uvadeli servisní knížku). Neví nic. Ještě že jsem do bazaru nejel, už toto je vypovídající.

Od teto firmy nic nekupovat - MAMA CAR

Od teto firmy nic nekupovat, jsou to podvodnici. Kolega od nich koupil auto, po mesici prestalo tahnout, tak ho byl reklamovat. Odpoved prodejce: zaplatte opravu 40tis. Kč. Kolega jim na to rekl, ze je preci ale v zaruce. Odpoved prodejce s usklebkem: bud zaplatte, nebo se pojdte soudit

Podvodníci - MAMA CAR

S tímto bazarem mám hodně špatné zkušenosti. Prodával jsem u nich minulí týden v komisi volkswagen passat 1.8 tsi a garantovaná částka byla 160000 korun. Po 10 dnech mě volali že mají kupce, který dává svůj starý vůz na protiúčet a chce slevu, samozřejmě si to autobazar vymyslel aby ještě vydělal,samé lži a chtěli slevit na 140000, samozřejmě jsem to odmítl a nakonec jsem přistoupil na 150000, podotýkám že mě do toho bazar nutil aby se vůz prodal. Vůz se nakonec prodal za původní nabízenou cenu ale mě nakonec oškubali ještě o 10000 korun. Dával jsem k vozu ještě nakonec náhradní alu kola se zimními pneu a za ty chtěl bazar po novém kupci dalších 8000 kč. BAZAR NEDOPORUČUJI, PODVODNÍCI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taxi - MAMA CAR

Dávejte si pozor aby vozidlo které si zde vyberete nebylo přihlášené v evidenci taxi :-) s tím si bazar hlavu neláme a klidně vám prodá auto aniž by jste tuto informaci věděli. Pokuta při neodhlášení není nejmenší.

Hmm - MAMA CAR

Koupil jsem se „zárukou“, následoval problém – „závada“ a neuznali a ještě lhali , divný. Mimo jiné chování při řešení reklamace na úrovni, kterou zde ani nebudu zmiňovat. Určitě nedoporučuji koupit okamžitě, ale důkladně prověřit třetí osobou jak auto, tak smlouvu. Prodávají „navoněnou bídu“ Tak pozor na ně!

Nedoporucuji - MAMA CAR

I když nabízí auto, které vás zaujalo, tak je dobré si říct, jestli vůbec stojí člověku za to se s tímto autobazarem vůbec bavit! K ceně auta vám rádi prodají i náhradní kola za 5 000 Kč nebo 8 000 Kč, pokud jsou. Předešlý majitel je většinou dává zdarma. S přepisem vám nabídkou společnost, která vám ho za 5 000 Kč ráda udělá (běžný poplatek za převod je okolo 800 Kč). A pokud o další „dobře“ zaplacené služby nemáte zájem, tak vás alespoň nutí k podpisu směnek. Naprostý nesmysl! Žijeme ve 21 století tento přístup jsou rané devadesátky. Pokud máte chuť se s někým rozčilovat, jste na dobrém místě. Ale máte to za potřebí? Jistě si své auto najdete i někde jinde.

- MAMA CAR

Autobazar Monte Carlo hadr... pokud chcete absolvovat zážitkovou jízdu do 90. let nebo trpíte syndromem sebemrskačství, stavte se na návštěvu. Zapíjet žal můžete na přilehlé benzínce, či v kasíně za rohem...

☹️ - MAMA CAR

Nic moc auta, presonal byl ale milý vcelku. Nevím, byli jsme tam chvilicku.

- MAMA CAR

Ozvou se s tím, že odkoupí váš vůz za inzerovanou částku v případě, kdy automobil bude v pořádku. Dobrá, uděláte si tedy čas a s vidinou prodeje jedete vůz prodat. No ale ono ne. Technik vám řekne, že vůz je v pořádku, ale nabídnou jen poloviční cenu s tím, že se jim to najednou zdá starý, špatný typ motoru, LPG se zas tak dobře neprodává a další jiné výmluvy. Hlavně, že v inzerátu se jim to líbilo. MAMA CAR už nikdy víc.

... 3 4 5 6 7 8 9 ...