Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.92 (celkem hodnoceno 1086x)
Přidat recenzi
Recenze

PODVODNÍCI - AUTO ESA

NEJHORŠÍ FIRMA. NUTÍ AUTA PODEPÍŠÍ SMLIUVU S LICVÁŘEMI HOME CREDIT AUTO SKOVAJÍ ANI NEVYMNĚNÍ NEMÁTE PAK AUTO JEN PLATÍTE LICHVĚ A PAK HO MUSÍ POLICIE HLEDAT V ŽÁDNÉM PŘIPADĚ SE TEMHLE PODVODNÍKUM VYHNETE ODRBAJÍ vÁS BUCH VÍ JAK AUTO NA TOM BUDE A JEŠTĚ vÁS BUDE ŽDÍMAT LICHVA HOME CREDIT STRAŠNÝ CHOVÁNÍ MNĚLA BY POLICIE A INSPEKTORÁT TUHLE PODVODNOU FIRMU ZAVŘÍT A HOME CREDIT LICHVU TAKY JINAK BUDOU DÁL OBÍRAT LIDI

výkup - AUTO ESA

Paní na infolince reagovala na můj inzerát s tím, že cenu akceptují, abych přijel, že cena platí.. a tam mi ty ku.vy nabídly o 50 tisíc míň.. 3 hodiny času v ha.zlu

Zamyslete se,jestli chcete prodávat! - AUTO ESA

Milí prodejci,manažéři.Chtěl jsem si u vaší společnosti koupit automobil,ale neudělám to.Bylo mi řečeno,že vůz který jsem si vybral,je v akční nabídce a nemůže mi být rezervován,jelikož se nachází v Praze.Mé bydliště je na druhé straně republiky,to je Český Těšín.Jelikož cesta k Vám by mi trvala delší dobu,mohlo by se stát,že po mém příjezdu,by bylo vozidlo prodané.Tak prosím pochopte,že nemá cenu jezdit někám,kde nemáte jistotu,že si odvezete vybrané zboží.Zamyslete se,jestli chcete prodávat!

:) - AUTO ESA

Poprvé jsem zajel do autobazaru esa ostrava sám a odcházel s hlavou plnou aut, pak jsem se vrátil se známým, automechanikem a z vytipovaných si vybral jedno. Doporučuju tento postup, ale prodejci by taky určitě měli umět poradit.

Férové jednání - AUTO ESA

Kupoval jsem tu Ford Mondeo, férové jednání, auto se zdá v pořádku, jen si na cestu k nim připravte celé odpoledne, papírování nějaký čas zabere.

V okolí je tohle určitě jeden z lepších autobazarů. - AUTO ESA

Koupila jsem si tu Hyundai a jsem spokojená. Auto dobře jezdí, kamarád mechanik ho zkontroloval a zdá se, že je v pořádku i všechno pod kapotou. V okolí je tohle určitě jeden z lepších autobazarů.

hodnotím pozitívne. - AUTO ESA

Na tejto pobočke som si kúpil auto a potreboval som ho rýchlo za dobré peniaze, to sa mi podarilo preto hodnotím pozitívne.

Zatím jsem s ním neřešil velkou závadu, takže dobrý. - AUTO ESA

Auto máme od roku 2014, když jsme pořizovali, bylo 3 roky starý. Přístup zaměstnanců i v pozdních večerních hodinách byl velmi vstřícný – to já bych už nebyl. Auto jsme si byli vybrat pár dní předem, takže jsme pak šli rovnou k věci. Probíhalo to v pohodě, o veškerý papíry se starají oni. Auto jsme si nechali jimi odvést. Zatím jsem s ním neřešil velkou závadu, takže dobrý.

Auto jsem si bral na splátky. - AUTO ESA

Auto jsem si bral na splátky. Vyřízení nebylo nijak složitý, ani jsem nepotřeboval ručitele. Výběr docela ušel, ale některý káry už byly poznamenaný stářím, jen co se týče zevnějšku. Po technický stránce jsem koupil dobře. Nejradši bych ho teda koupil za hotový, nerad někde něco dlužim, ale jiná volba nebyla.

Nespokojenost - AUTO ESA

Nespokojenost, auto nebylo ve stavu v jakém ho v Auto esa inzerovali!!!

1 2 3 4 5 6 7 ...