Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.55 (celkem hodnoceno 650x)
Přidat recenzi
Recenze

Kladně hodnotím ochotu a vstřícnost jak prodejců tak.... - AUTO ESA

Kladně hodnotím ochotu a vstřícnost jak prodejců, tak manažera pobočky. Malé mínus za velmi dlouhé čekání, přesto, že jsme měli hotovost. Ale v tom třeba já nevidím zásadní problém

Výkup VOZU - AUTO ESA

Výkup vozu na cca 3 hodiny, nabídnuta cena rámcově odpovídala mým představám. Naštval mě ale nesmyslný administrativní poplatek, který výkupní cenu ještě snížil..

Sem fakt nikdy! - AUTO ESA

Sem fakt nikdy!

výkup - AUTO ESA

Výkup trval snad hodiňu a půl... mezi tím si sli pánové na cigára... no hruza

:-/ - AUTO ESA

koupil jsem se zde skoda Octavia Scout. při testováci jízdě se objevila vada motororu. manažer me utesoval ze to auto dlouho stalo ze zajedeme na diagnostiku. na diagnostice chybu vymazáli a tvrdili ze je uz vše ok. auto jsem koupil. po 30km při cestě domu zase zavada. oranžová kontrolka zavada motoru. jel jsem stim do servisu kde mi rekl ze je vadná sonda. nova stála 18tis + 2tis práce. v auto esa o tom moc dobre věděli. prodali mi naschvál vadné auto. jsou to jeste větší podvodníci než v AAA.

Za mne Auto Esa už neeee - AUTO ESA

Podělím se s dnešní aktuální zkušeností. Prodávám auto. Přečetl jsem si komentáře ostatních a přesto jsem se nechal zlákat okamžitou reakcí Auto Esa - 3x SMS, dvakrát telefonát. Domluvena schůzka na pobočce v Brně. Dostavil jsem se včas, ohlásil jsem se s čím a proč jsem tam a byl odkázán, abych chvilku počkal. Po 12 minutách odešel poslední čekající zákazník. Nicméně nikdo se nezačal věnovat mně. Ačkoliv to nedělám, dal jsem jim šanci více než půl hodiny. A nic!!! Takže jsem pěkně poděkoval za vstřícnost a bez téměř jakékoliv reakce z jejich strany jsem oznámil, že odcházím. Nic se neděje, jen další debil co nepočká až si dopijeme kafíčko a probereme co bylo o víkendu. Obratem jsem přejel do AAA auto a zde, ačkoliv neobjednán, se mi okamžitě po příjezdu začali věnovat. Do 15 minut jsme jeli na zkušební jízdu a po dalších diskuzích o ceně jsme se nakonec dohodli na kompromisu. Dohromady to sice trvalo cca 1,5 hodiny do podpisu smlouvy, ale následně mě ještě odvezli na ověření plné moci a potom i na adresu, kam jsem chtěl. Shrnuto: každá společnost má určitě své praktiky, ale já ode dneška chválím AAA auto a je mi líto Auto Esa. Vše je o lidech a o přístupu. Takže snad Vám při rozhodování pomůže i moje zkušenost.

Šílené - AUTO ESA

Velice špatná zkušenost. U prodávaného auta mají uvedeno, že je v top stavu nebourané... Prémiový prodej uvádí :D Po ověření VIN kódu zjistíte, že v Německu bylo bourané na totálku. Auto je stále v nabídce jako nebourané v top stavu... Chudák kdo ho koupí

- AUTO ESA

Auta dost drahá, prodejci dost nepříjemní. Upřímně nechápu jak to zde může fungovat. Byla jsem velmi zklamaná.

Nevybral jsem - AUTO ESA

nevybral jsem, auto nebylo ve stavu v jakém bylo prezentováno

Nedoporucuji - AUTO ESA

Rozhodne nedoporucuji, jeďte radši ke konkurenci

1 2 3 4 5 6 7 ...