Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.92 (celkem hodnoceno 1090x)
Přidat recenzi
Recenze

Tady jsem si dobře naběhl - AUTO ESA

Fabie II. koupena za 80 tis, 200 tis km najeto, po dvou měsících odešel motor, oprava mě vyšla 100 tis vč. dalších částí.. tady jsem si dobře naběhl

:) - AUTO ESA

Mám od nich Fabii už třetí rok a šlape jak hodinky, poctivá jedná čtyřka.

jsem spokojený - AUTO ESA

Se Škodou Fabii z ESA jsem spokojený, měl jsem splátky na rok, teď jsem zaplatil poslední.

Je mě z toho ještě teď zle! - AUTO ESA

Jsem znechucena jak se dokáži chovat k zákazníkovi. Měla jsem auto rezervované a bohužel když jsem přijela na pobočku vůz byl pryč...když jsem chtěa vědět jak je tohle možné okamžitě se vše otočilo proti mě. udělali ze mě hlupáka a ještě snad lhářku...Je mě z toho ještě teď zle!

S autem nejsou dva měsíce po zakoupení žádné problémy. - AUTO ESA

S autem nejsou dva měsíce po zakoupení žádné problémy.

problémy - AUTO ESA

Pořídil jsem od nich fiata už po týdnu ježdění žačaly problémy, okamžitě jsem jel na pobočku a žačal řešit reklamaci,kdyby mě někdo řekl jaký je problém v této firmě s reklamací vozů nic bych u nich nepořizoval a taky, že už nikdy nepořídím, opravdu stačilo.

Doporučuji - AUTO ESA

Rychlé vyřízený prodej mého auta k nim do bazaru. Za necelé dvě hodiny vyřízena prohlídka auta i papírování. Peníze platí hned, nebo pošlou na účet. Doporučuji

Jak je tohle možné?! - AUTO ESA

Měla jsem u nich rezervovaný vůz, dva dny na to jsem volala na počku, že se přijedu na auto podívat a bylo mě oznámeno, že je vůz již prodaný! Jak je tohle možné?!

.... - AUTO ESA

za koruny za maturitu jsem si zde pořídila peugeota207, po měsící mám auto nepojízdné a už je druhý týden v servisu, kde neví co sním je!

čekani než se vše vyřidi - AUTO ESA

jednaní vcelku vpohodě, akorat to čekani než se vše vyřidi

1 2 3 4 5 6 7 ...