Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.92 (celkem hodnoceno 1090x)
Přidat recenzi
Recenze

naprostá spokojenost - AUTO ESA

Dobrý den naprostá spokojenost velice vstřícné chváni jak prodejce tak manažera prodeje. Slušnost a upřímnost při předvádění vozu. Mnoho dalších spokojených zákazníků. Pietraszek Karviná

Profesionální a lidské jednání - AUTO ESA

Profesionální a lidské jednání, moc milý personál Auto Esa. Prodejce i manažer prodeje, vše v pořádku. Jsem spokojen i s výběrem auta. Mohu jen doporučit.

Byla jsem velice spokojená. - AUTO ESA

Byla jsem velice spokojená. V testovací jízdě jsme projeli dva vozy. Zaměstnanec společnosti Auto ESA byl milý, příjemný, dokázal poradit s výběrem vozu na základě mých představ. I při vyřízení formalit proběhlo vše k mé spokojenosti.

Vstřícný přístup - AUTO ESA

Vstřícný přístup, ochota a pružnost včetně pomoci při přepisu nově koupeného auta. Jediným drobným mínusem bylo nesvítící osvětlení RZ, ale to je u staršího vozu lehce řešitelné (předváděcí jízda byla ve dne, tak jsme si toho všimli až večer)

spokojenost. - AUTO ESA

Zkušební jízda,auto na zvedák,na všechny dotazy ochota,spokojenost.

Žádný problém při nákupu auta na protiůčet. - AUTO ESA

Žádný problém při nákupu auta na protiůčet. Prodala jsem Yaris a koupila Fabií s doplatkem na splátky.

Hrozné chování k zákazníkům - AUTO ESA

Hrozné chování k zákazníkům, už jsem jak jsme přišli, tak přivítání nebylo zrovna vřelé. To už byl hlavní důvod proč jsme raději rychle odešli.

výkup vyřízený za dvě hodiny. - AUTO ESA

Prodal jsem do Auto Esa Škodu Octavii za 160 tisíc, výkup vyřízený za dvě hodiny.

Jsem ráda, že jsem s manželem nakonec u nich vůz nepořizovali. - AUTO ESA

Jsem ráda, že jsem s manželem nakonec u nich vůz nepořizovali. Měli jsme auto rezervované,ale když jsme přišli na pobočku byli tam už další zájemci,ale ty neměli rezervaci a přesto měli možnost si vůz koupit. Velice nás to naštvalo,protože tohle by se stávat nemělo.

Za mě tedy nespokojenost! - AUTO ESA

Měla jsem zde zájem o fabii druhé generace. Prvně mě zklamala zkušební jízda, která byla neskutečně krátká. Dále, když chtěl manžel zvednout auto aby se na něj podíval ze spoda, tak byl také problém s plnou dílnou. Promiňte, ale pokud chcete někomu něco prodat, mely by ste ukázat více ochoty. Za mě tedy nespokojenost!

... 2 3 4 5 6 7 8 ...