Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 2.21 (celkem hodnoceno 294x)
Přidat recenzi
Recenze

Špatná zkušenost - AUTO ESA

Hrozné špatný autobazar. Mám vlastní zkušenost. Řeším reklamaci a zatím mě slušně poslali někam. Animkoupe neprobíhala ideálně.

Pruser - AUTO ESA

Hrozné problémových bazar. Navštívil jsemho už 3x a pokaždé jsem čekal cca hodinu na projížďku, zaměstnanec neměl nastudování ani základní informace o voze a proste tisíc dalších aspektů... špatný bazar nebo možná jen špatný výběr zaměstnanců.

Nejhorší - AUTO ESA

Tak do auto esa vám vůbec nedoporučuju jezdit. Je to jenom banda tupců, kteří vás nelákají na něco co vlastně buď nemají a pokud jde o výkup tak vás stáhnou o hodně moc peněz dolů. Dejte si na ně pozor!

Nikdy - AUTO ESA

Esa, to fakt jsou. Jen ve špatném slova smyslu. O vozech tahají esa z rukávu která nejsou snad ani k danému autu a ještě tisíc dalších psaných věci... sem již nikdy nepojedu.

Již sem nepojedu. - AUTO ESA

Již sem nepojedu, natahli mě na vuz který ani nebyl v bazaru. Podle mě takhle lákají lidi a pak jim nabízejí jiná auta která jsou podobná tomu co inzeruji ale neexistuje!! Pozor!!!

.... - AUTO ESA

Hrůza, zbytečně jsme najedli 60 km, projelimpalivo aby nám řekli o 70 tisíc méně za výkup než po telefonu.

Několikrát jsem byl a auta z inzerce nestojí na place - AUTO ESA

Několikrát jsem byl a auta z inzerce nestojí na place

Hrozny bazar - AUTO ESA

Hrozny bazar, vlastně asi nejhorší v ČR. Obsluha lina a zpomalená.

Ne! - AUTO ESA

Dost hrozny bazar se vším všudy.

Nejhorší bazar v ČR - AUTO ESA

Bohužel mám z vlastní zkušenosti jen samé minusy. Kvalita aut špatná, nabízena cena za výkup malá, Přemlouvání do nucených produktu atd.

... 5 6 7 8 9 10 11 ...