Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 2.21 (celkem hodnoceno 294x)
Přidat recenzi
Recenze

Pomalý personal.... - AUTO ESA

Pomalý personal....

Vykup - AUTO ESA

Tak tady jsem byl na výkupu určitě naposledy slíbí vám přijatelnou cenu ale na místě vás slušně oškubou.

Hruza - AUTO ESA

Navolali nás na výkup a samozřejmě nás chtěli jen oskubat...

Nikdy! - AUTO ESA

Tak tohle nejpříšernější bazar co jsem kdy viděl. O chování zaměstnanců ani nemluvím!

Hrůza.. - AUTO ESA

Pracuji to hrozně šneci, než jsme se vůbec dostali k projížďce vystáli jsme 40 min. díru u benzínky. To nás opravdu nebavilo auto jsme si teda už projeli ale pak jsme to opustili.

NE! - AUTO ESA

Tak tenhle bazar mě velice zklamal, na to jak je velký a měli by mít velikou zkušenost zákazníkama a co a jak chodí, tak mě tedy nemile překvapily. Čekání u všeho bylo hrozně dlouhé, skoro nic nevěděli o určitém voze, používali slova typu pičovinky atd. No tak velký bazar opravdu neprofesionální chování.

Hrůza... - AUTO ESA

Jeli jsme na fabii RS, nikdo se nás neujal a museli jsme za panem do kanceláře. Pak o autě nevěděl nic moc a než jsme je-li na projížďku tak jsme museli čekat až mu přijede kolega asi 20 min... nedomyšleným postupy a hlavne zdlouhavé..

Děs běs - AUTO ESA

Tady jsou hrozny mazaci, bohužel ale v opačném smyslu. Chtěli mě oskubat snad už při příchodu branou. Zbytečně jsem jel z Plzně do Prahy....

Podvodníci - AUTO ESA

Podvodníci, napálili nás s technickým stavem auta!!nedoporucuji!

nespokojenos - AUTO ESA

V neděli jsem koupil auto a v pondělí 1 kontrolka o závadě na pneumatikách. 2 v úterý čerpadlo.3 ve středu palubní počítač píše závada motoru. A po telefonech jsem se dozvěděl že vlastně nic. Mám čekat 3 dny než si to někdo přečte. Napřed Vám mažou med kolem huby a pak vlastně kopanec do prdele. (pardon )PROSÍM NEKUPUJTE AUTO TADY OPRAVDU NE . KRAJNĚ NESPOKOJEN

... 6 7 8 9 10 11 12 ...