Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.92 (celkem hodnoceno 1090x)
Přidat recenzi
Recenze

Obrovská spokojenost s tímto autobazarem - AUTO ESA

Obrovská spokojenost s tímto autobazarem. Prodejci se chovají příjemně, se vším poradí, což platí i o ostatních zaměstnancích. Auto jsem zde prodával i kupoval. Na výkupu jsme se trochu přetahovali, ale svou cenu jsem dostal, při koupi potěšila sleva 15 000 Kč (původní cena 270 000 Kč, Octavia III). Můžu doporučit a těším se za pár let zas.

Zcela v rozporu výkupní hodnota vozu přes telefon a v reálu. - AUTO ESA

Zcela v rozporu výkupní hodnota vozu přes telefon a v reálu. Na autě potřebují vydělat co největší provizi, takže pokud očekáváte za auto 150tis tak dostanete 100tis a ještě vám řeknou, že auto v takovém stavu jinde za tu cenu neprodáte apod. Čekání na výkup 2 hodiny taky potěší.

Děkují Vám - AUTO ESA

Děkují Vám a všem zaměstnancům vzorné jednáni.S pozdravem.Ján Mokráš. Dne 10.10.2019.

Vše v pořádku. - AUTO ESA

Vše v pořádku. Ceny přiměřené trhu, zadarmo to dělat nebudou. Milý personál. Zdrazil.

... - AUTO ESA

Nekteré auta by chtělo zvážit cenu člověk by si i vybral ale příjdou mi nad cenou pro mě byl lepší internet.

Výběr celkem ujde, ale s cenami je to už horší. - AUTO ESA

Výběr celkem ujde, ale s cenami je to už horší. Oproti konkurenci rozhodně. Tady se zkrátka kvalitního vozu za přijatelnou cenu nedočkáte.

Kupovala jsem svoje první auto - AUTO ESA

Kupovala jsem svoje první auto, půla hotově a půlka na úvěr. Páni prodejci pomohli s výběrem, nebyl problém s kontrolou mým kamarádem mechanikem, který mi auto schválil. Papírování a vyřizování bylo otázkou zhruba hodinky. Byla jsem mile překvapena a nenapadá mě žádná výtka. Jen doporučuji vyrazit v dopoledních nebo večerních hodinách, dřív jsem se byla dívat přes den a bylo tam dost lidí.

V Esách v Ostravě jsem kupoval už druhé auto .. - AUTO ESA

V Esách v Ostravě jsem kupoval už druhé auto a po předešlé nespokojenosti u konkurence si nemůžu na nic stěžovat. Ochotné a profesionální jednání, vše rychle vyřízeno a cena za výkup mého auta vždy platila +/- podle telefonické domluvy.

Jednání na otřesné úrovni! - AUTO ESA

Otřesně dlouhé čekání na personál. Než si Vás někdo všimne tak vystojíte ďůlek. Poté co si Vás konečně někdo všimne, tak se tváří jak kdyby mu vadilo, že tam jste a chcete se na něco zeptat. Nechápu jak tento autobazar může fungovat. Jednání na otřesné úrovni!

Po mé navštěvě bych jí znovu asi nepodnikal. - AUTO ESA

Po mé navštěvě bych jí znovu asi nepodnikal. Auta tam jsou nafrkané na sebe hlavně na tom co nejvíc vydělat a jedno jak to vypadá. Nějáký ten slušnější kousek by se tam určitě našel ale to aby člověk celý den trávil tam nebyl jsem spokojenej navíc se tam personál vícekrát okolo mě mihnul ale asi měli moc práce že se u mě nezdržovali.

... 6 7 8 9 10 11 12 ...