Seznam autobazarů

Autobazar Arho

Hodnocení: 3.31 (celkem hodnoceno 61x)
Přidat recenzi
Recenze

Cena a kvalita - Autobazar Arho

Byli jsme už dvakrát a přijde mi že ceny moc neodpovídají kvalitě vozu, ale nejsem odborník

Malý výběr - Autobazar Arho

Podle našich parametrů, ať nebyly nějak náročné jsme si nevybrali žádný vůz.

AAA - Autobazar Arho

Kdyz tam prijedete, mili a ochotni, ale jakmile neakceptujete jejich cenu, neprijemni a bez pardonu vas velice neslusne vyprovodi

Škodověnka - Autobazar Arho

Jsem pro domácí auta. mám pro ně slabost a taky jsem si už několik koupil. Teď mám Octávii II kombi a nemůžu si ji vynachválit. A pes taky!

Fiat ducato - Autobazar Arho

V jiných bazarech jsem našel vždy nějaké auto, které ale neodpovídalo stavu, najetým km a podobně. V ARHO jsem našel fiat ducato a měl nejen málo km, ale byl i za rozumnou cenu a tak chválím i za vstřícnost personálu.

Recenze - Autobazar Arho

Jako jsem spokojený, i když mi všichni říkali, že tam nemají nic moc. Trochu mě to hlodá jsetli jsme fakt udělal dobře když jsem si koupul ten ford. Tak snad to bude vpoho.

Audina - Autobazar Arho

Autobazar Arho můžu doporučit. Koupil jsem si audinu (rok výroby 2006, najeto 140 Km), jediné, co se mi pokazilo byla klimatizace a trochu poškrábaný lak, ale to mi nevadí

Zdechlo to - Autobazar Arho

Projížďka byla dobrá až do chvíle něž jsme zastavili na semaforu, pak už jsme nenastartovali, kdyby tenhle průser nebyl tak bych si ho koupil.Mám prostě smůlu no.

Opel - Autobazar Arho

Koulila jsem si tady už své druhé auto a vždy jsem spokojená, nejen s vozy, ale i s prodávajícím. Ten byl vždy milý a poradil mi co a jak.Můj oplík jezdí jako čert a nenechal mě zatím nikde na holičkách a to je důležitý.

Rychlé vyřízení - Autobazar Arho

Asi jsem měl jen štěstí, ale koupil jsem si auto v Arho a byl jsem teda překvapený s jakou pečlivostí a rychlostí tam pracují ti chlapíci. Myslím, že jsem udělal dobe, jsem spokojený a auto jezdí tak proč bych měl psát negativa.

1 2 3 4 5 6 7