Seznam autobazarů

Auto Steiner

Hodnocení: 2.64 (celkem hodnoceno 25x)
Přidat recenzi
Recenze

Prodej bmw - Auto Steiner

Pozor na recenze, přímo na stránkách prodejců ( asi si je píšou sami ), možná jen náhoda, ale od takového autobazaru bych skutečně očekával kvalitu, ne jen suchý slepý a podvodný komisní prodej... vyhlídl jsem si auti, jedu 300 kiláků, vzhledově pěkné bmw, i cena slušná, jen jsem nečekal že při projížďce odejde turbo, náhoda? A slova prodejce to je jen zápach vody nebo někde zvířatko, po chvíli to smrdí jen brzdy... tak asi nejsem pako, když je smrad a mlha v kokpitu,jako aby benzínový motor na volnoběh pak skákal jako diesel... no a nejvíc mě dostalo nahlédnutí do VT nový papír, první záznam stk u auta 2011, nepřiznaný dovoz, už jsem nevěřil ani těm kilometrům. URČITĚ VELKÁ OBEZŘETNOST U TOHOTO PRODEJCE.

Super přístup - Auto Steiner

Opravdu velice milý a šikovný mladý prodejce. V autech se očividně vyzná. Smlouvu měl hotovou asi tak za 5 minut. Jsem rád, že jsem si vybral tady.

HNUS! - Auto Steiner

Neuvěřitelná drzost! Dva dny komunikace ohledně auta, auto bylo volné k dispozici, domluva a příslib, že si mohu auto přijet vyzkoušet, že ho připraví k prohlídce (byla jsem rozhodnutá pro koupi), jela jsem 100km a po příjezdu mi jen suše oznámil bez jakékoliv omluvy, že auto se teď před pár minutami prodalo. Nechutné jednání a ještě arogantní. Absolutně nedoporučuji, ten drzý prodejce mi bude ještě dlouho ležet v žaludku.

Služby Auto Steiner nic moc - Auto Steiner

Nabídka aut celkem slušná ale ty služby pro zákazníky šílené.

Průměrný Bazar - Auto Steiner

Průměrný Bazar

Reklamace - Auto Steiner

Auto jsme koupili, řešíme reklamaci tak uvidíme zatím se nám ozvali pouze jednou.

Průměrný bazar, auta docela predrazena . - Auto Steiner

Průměrný bazar, auta docela predrazena .

Takový průměrný béčkový bazar - Auto Steiner

Takový průměrný béčkový bazar

Střední hodnocení - Auto Steiner

Docela vše šlo , ale zahájili nám ze vuz byl stočeny. Na což jsme následně přišli , naštěstí.

Jedním slovem hruza... - Auto Steiner

Jedním slovem hruza...

1 2 3