Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.92 (celkem hodnoceno 1090x)
Přidat recenzi
Recenze

hodnotím pozitívne. - AUTO ESA

Na tejto pobočke som si kúpil auto a potreboval som ho rýchlo za dobré peniaze, to sa mi podarilo preto hodnotím pozitívne.

Zatím jsem s ním neřešil velkou závadu, takže dobrý. - AUTO ESA

Auto máme od roku 2014, když jsme pořizovali, bylo 3 roky starý. Přístup zaměstnanců i v pozdních večerních hodinách byl velmi vstřícný – to já bych už nebyl. Auto jsme si byli vybrat pár dní předem, takže jsme pak šli rovnou k věci. Probíhalo to v pohodě, o veškerý papíry se starají oni. Auto jsme si nechali jimi odvést. Zatím jsem s ním neřešil velkou závadu, takže dobrý.

Auto jsem si bral na splátky. - AUTO ESA

Auto jsem si bral na splátky. Vyřízení nebylo nijak složitý, ani jsem nepotřeboval ručitele. Výběr docela ušel, ale některý káry už byly poznamenaný stářím, jen co se týče zevnějšku. Po technický stránce jsem koupil dobře. Nejradši bych ho teda koupil za hotový, nerad někde něco dlužim, ale jiná volba nebyla.

Nespokojenost - AUTO ESA

Nespokojenost, auto nebylo ve stavu v jakém ho v Auto esa inzerovali!!!

V Ostravě jeden z mála autobazarů co nabízí aspoň nějakou záruku. - AUTO ESA

Auto od nich mám druhý měsíc a zatím v pohodě, koupil jsem Ford Transit do firmy, byl v Praze, ale za dva dny mi ho dovezli do Ostravy. V Ostravě jeden z mála autobazarů co nabízí aspoň nějakou záruku.

* - AUTO ESA

Byl jsme ve třech bazarech v Ostravě a v Auto Esa mi nabídli nejvyšší cenu a peníze jsem měl v ten den. Sice si počkáte tak dvě hodiny, ale i tak mnohem lepší než jinde tady v Ostravě.

:) - AUTO ESA

Bezproblémové parkování, ochotní prodejci, a hezký výběr aut. Až budu kupovat, zastavím se sem.

... - AUTO ESA

Koupila jsem zde Nissan xtrail, auto mělo být naprosto v pořádku dle prodejce, který se dokonce zaručil za tento kus! Auto stálo 160tisíc korun. Co se ale nestalo při návštěvě v servisu na prezutí mi pán sdělil, že auto "žere olej" mám špatnou geometrii nejspíš bylo havarované, oložení kola jako čep a ramena zralé na výměnu, neoroiginální díly" v tu chvíly by se ve mě krve nedořezal. Oprava mě stála 59 tisíc korun.

Prodejce v pohodě kluk. - AUTO ESA

Golf 2004 za 59 tisíc v dobrém stavu. Na tuning ideální auto. Prohlídka mi ji kámoš automechanik, vypadá v pohodě. Prodejce v pohodě kluk.

Rychlý výkup auta - AUTO ESA

Rychlý výkup auta, za dvě hodiny vše vyřízené.

1 2 3 4 5 6 7 ...