Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 2.44 (celkem hodnoceno 247x)
Přidat recenzi
Recenze

Známa firma - AUTO ESA

Tak esa jsou známí padouši. Obsluha pomalá jako prase, o autě mi neřekli skoro nic takže těžká nepripravenost a vlastně celkový dojem byl fakt na prd. Musel jsem se ujistit na vlastní kůži.

Hrozná bída tenhle bazar....nenavštěvovat - AUTO ESA

Hrozná bída tenhle bazar....nenavštěvovat

Nikdy - AUTO ESA

Chtěl jsem prodat Škoda Roomster , po telefonu jsem řekl ze pod 70k nejdu. Řekli ze tento vuz opravdu chtějí a pod 65 se jistě nedostanu, ale následně na místě mě odeslali a chtěli mi dat 40k...... zbytečná cesta i čas...NEDOPORUCUJI

Špatná zkušenost - AUTO ESA

Hrozné špatný autobazar. Mám vlastní zkušenost. Řeším reklamaci a zatím mě slušně poslali někam. Animkoupe neprobíhala ideálně.

Pruser - AUTO ESA

Hrozné problémových bazar. Navštívil jsemho už 3x a pokaždé jsem čekal cca hodinu na projížďku, zaměstnanec neměl nastudování ani základní informace o voze a proste tisíc dalších aspektů... špatný bazar nebo možná jen špatný výběr zaměstnanců.

Nejhorší - AUTO ESA

Tak do auto esa vám vůbec nedoporučuju jezdit. Je to jenom banda tupců, kteří vás nelákají na něco co vlastně buď nemají a pokud jde o výkup tak vás stáhnou o hodně moc peněz dolů. Dejte si na ně pozor!

Nikdy - AUTO ESA

Esa, to fakt jsou. Jen ve špatném slova smyslu. O vozech tahají esa z rukávu která nejsou snad ani k danému autu a ještě tisíc dalších psaných věci... sem již nikdy nepojedu.

Již sem nepojedu. - AUTO ESA

Již sem nepojedu, natahli mě na vuz který ani nebyl v bazaru. Podle mě takhle lákají lidi a pak jim nabízejí jiná auta která jsou podobná tomu co inzeruji ale neexistuje!! Pozor!!!

.... - AUTO ESA

Hrůza, zbytečně jsme najedli 60 km, projelimpalivo aby nám řekli o 70 tisíc méně za výkup než po telefonu.

Několikrát jsem byl a auta z inzerce nestojí na place - AUTO ESA

Několikrát jsem byl a auta z inzerce nestojí na place

1 2 3 4 5 6 7 ...