Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.74 (celkem hodnoceno 123x)
Přidat recenzi
Recenze

Mama Car - MAMA CAR

Prodají i auto ve velice špatném stavu. Pokud jdete reklamovat, nabídnou opravu, ale musíte si ji zaplatit. Mam několik takových zkušeností s tímto bazarem

Semetrika v kanclu - MAMA CAR

Paní v kanceláři na mě byla tak vostra ze jsem se zvedl a šel pryč. Díky této zkušenosti zavítal radši do jiných bazaru.

Špatná reklamace - MAMA CAR

V mamacar jsem si zakoupil jedno průměrné auto, po necelém měsíci přestal jezdit aniž bych za to mohl já samozřejmě mama se mnou nemluví. Co se týče reklamací dávají ruce pryč.

Blba komunikace - MAMA CAR

Prodejce mi vyhucel díru do hlavy o svém soukromém životě ale o autě jsem se nedozvedela nic

Pekáče - MAMA CAR

Chlap co se mě ujal byl vcelku milý ale pekáče co mi ukázal by jsi za ty prachy nekoupil ani největší hlupák. A to jsem ženská co tomu prd rozumí.

Vykup - MAMA CAR

Byla jsem tady na výkupu se svojí Fabii a nabídli mi cenu která byla opravdu směšná. Asi si myslel že jsem jenom hloupá blondýna bohužel nevěděli že jsem dostala přesné instrukce od manžela který pracuje ve stejném oboru. Dávejte si pozor a nejdřív si obě jste cenu několika bazarech popřípadě na internetu protože vás budou chtít oškubat.

Web - MAMA CAR

Vcelku milá obsluha ale ty ceny, co se tyče stav a cena tak rozhodne nemohu napsat rovna se. Navíc na webu inzertní Topolánek stav ale realita je jiná.

Výkup a jejich směšné ceny - MAMA CAR

Tady by mělí zavřít výkup, ceny co vám nabídnou jsou vážně směšné.

Zaměstnanci - MAMA CAR

Pracuji tu neandrtálci .

Ceny - MAMA CAR

Divný přístup, a ty ceny? jakoby prodavali nový auta. Cena neodpovídá kvalitě a vzhledu.

... 4 5 6 7 8 9 10 ...