Seznam autobazarů

MAMA CAR

Hodnocení: 1.26 (celkem hodnoceno 493x)
Přidat recenzi
Recenze

Arogantní přístup - MAMA CAR

Při výkupu vozidla mi nabídli cenu, která absolutně nebyla adekvátní k prodávanému vozidlu. Což se mi následně potvrdilo v jiném bazaru. Arogantní přístup obou zaměstnanců, kteří se na vozidlo byli podívat.

nejhorší varianta,co můžete zvolit - MAMA CAR

Společně s AAA bazarem nejhorší varianta,co můžete zvolit,když chcete slušnou ojetinu,kilometry,stav,cena,přetočený tachometr..

Jsou to podvodníci! - MAMA CAR

Zakoupený vůz, prý bez závad. Po 100km se objevil problém s motorem, celková škoda 130000Kč a reklamaci neuznali. Jsou to podvodníci!

Jsou to podvodníci! - MAMA CAR

Zakoupený vůz, prý bez závad. Po 30km se objevil problém s spojkem, celková škoda 40 tisic a reklamaci neuznali. Jsou to podvodníci!

Takhle tedy bohužel nemohu doporučit. - MAMA CAR

Strašný, bohužel jsem asi narazil na špatného prodejce. Nejdříve se snažil, ale nakonec jsem auto nekoupil a to hlavně kvůli jeho závěrečné reakci,protože jsem nad vozem i přes jeho nedostatky vážně uvažoval, zřejmě ho to už přestalo bavit a došlo k jeho prudké změně chování a z češtiny přešel do jakéhosi vykrikovaní různých hesel ve slovenském jazyce. To byla ta poslední kapka, která vše rozhodla. Možná kdybych měl štěstí a byl by tam jiný prodejce. Takhle tedy bohužel nemohu doporučit.

Diky auto od vás už nikdy! - MAMA CAR

Zatajený zniceny lak na Octavii.Auto bourané táhlo doprava, geometrie nepomohla.Diky auto od vás už nikdy!

* - MAMA CAR

They supply financing through Essox, Essox said they don't finance people not Czech speaking, despite the fact that ours is a Czech company with several years of life & activity & we have already several car financings running. Never again in this car shop, should it be even the last working in CZ

Nedoporučuji. - MAMA CAR

Chtel jsem tam prodat zanovni auto tuzemske znacky. Při výkupu auta se na auto ani nepodivali a hned mi záměrně nabídli těžce podhodnocenou cenu. Neochota, evidentně jsem obtěžoval, byl jsem odbyt. Jednání těžce začátečnicke, neodborne a neprofesionální. Nedoporučuji.

- - MAMA CAR

Sháněl jsem zde levnější auto pro ženu. Prodejce jednal s naprostým nezájmem. Jasně jsme řekli naše požadavky a on začal básnit o tom že tu má jedno přesně pro nás. Bohužel auto nesplňovalo to co jsme prodejci jasně řekli. V tu chvíli nás málem poslal někam a ať se jdeme podívat tamhle. Musím říct že i v áčkách se k nám chovali daleko lépe a ochotněji. Sem už auto nikdy vybírat nepůjdu.

Již nikdy více - MAMA CAR

Již nikdy více

1 2 3 4 5 6 7 ...