Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.50 (celkem hodnoceno 511x)
Přidat recenzi
Recenze

Byli jsme se vším spokojeni. - Auto Jarov

Byli jsme se vším spokojeni.

tam uz nepojedu..... - Auto Jarov

Auto sice opravili, ale bylo to docela drsny... Nekolikrat jsem tam jel a nebylo opraveno. Porad na vas neco hraji/zkousi... S velkou pravdepodobnosti tam uz nepojedu.....

Musím ocenit neskutečně profesionální a vstřícný přístup.. - Auto Jarov

Musím ocenit neskutečně profesionální a vstřícný přístup přijímacího technika pana Waldhegera. Posunul hranici autorizovaného servisu na jinou úroveň.Vše vysvětlil,poradil,pomohl.Díky tomuto budu jezdit se svým vozem jedině sem,případně i firemní.

Komplikované - Auto Jarov

Komplikované, bludiště, když to člověk konečně najde v suterénu ukrytou prodejnu s autodíly, tak zjistí, že koupit víčko k nádrži do Fabie je v tomto mega škodováckém autosalonu věc, která se nezvládne na jednu návštěvu (že zámky/klíče se objednávají extra, podle vin kódu nebylo jasné jaký klíč tam je, takže výsledek byl, že nad tím musejí hlouběji zabádat). Víčko se zamkem jsem nakonec koupil v obyč. neorigo autodilech... Doplním, že zaměstnanci Auto Jarov byli velmi vstřícní a ochotní, leč na náročný ""systém"" řešení origo wv dílů to nestačilo.

Solidní jednání dobre sluzby - Auto Jarov

Solidní jednání dobre sluzby

Jen tak dál - Auto Jarov

Těchto 5 hvězdiček bych rád udělil panu J.Šmídovi, který dělá na Jarově servisního poradce. Milý a sympatický přístup. Jen tak dál ;) Budín

Velmi špatný přístup - Auto Jarov

Velmi špatný přístup, když nejsou ochotni a schopni se věnovat opravě vozu z roku 2002. Nechají si zaplatit přes 8000 Kč za diagnostiku a výměnu drobného čidla, aby pak řekli, že neumí sehnat náhradní díl a že už jsou bohužel ve výběhu. Nedoporučuji. Dlouhé čekání a když nekupujete nové auto nebo neřešíte záruční servis, tak to je pro ně asi velmi nezajimavá zakázka. Těžké zklamání. Jste tam kolečko v soukolí. VW ostuda. K odpovědi mohu stručně doplnit, že v neautorizovaném servisu na doporučení se Caravelle věnoval majitel servisu, který má rovněž T4 a do problematiky byl zasvěcen. Udělal velkou generální opravu za 100.000 Kč, ale vše funguje. Rozebral motor, proměřil, vyměnil rozvody a některé díly a věnoval se tomu. Je evidentní, že Autojarov odflaklo přístup. Solidní by od nich bylo vrátit peníze, které si vyúčtovali za činnost k ničemu, kdy pak uzavřeli s tím, že už nemají náhradní díly. Autorizovaný dealer VW!

Prodejce motorek Honda - Auto Jarov

Prodejce motorek Honda ... zatim vsr ok.

Úžasní manažeři i prodejci. - Auto Jarov

Úžasní manažeři i prodejci.

Perfektní servis - Auto Jarov

Perfektní servis, velmi ochotní a rychlí P.

... 6 7 8 9 10 11 12 ...