Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

Mimořádně ochotný personál.. - Autodraft

Mimořádně ochotný personál, kvalitní vozy za přijatelnou cenu. Mohu jen doporučit. Jen tak dál.

Profi přístup - Autodraft

Jako vždy vše v naprostém pořádku a profesionální přístup

Doporučuji. - Autodraft

Ochotný personál, hezká auta, jedno už odsud mám. Doporučuji.

:-) - Autodraft

Po dvou zkušenostech s jedním nejmenovaným "áčkovým" molochem naprosto odlišný přístup a pocit z uzavřeného obchodu. Alhambru mám relativně krátce, ale doposud vše šlape jak má a mám z ní perfektní pocit. K tomu možnost dvouleté záruky s vynikajícím rozsahem možného krytí. Při výběru a koupi mě potěšil profesionální a velmi osobní přístup pana Janoty. Nikdo na mě netlačil, všechno ohledně auta mi bylo v klidu zodpovězeno a ukázáno, včetně osobní prohlídky na dílně. Jako velké plus hodnotím i vlastní servis, kde jsem si nechal před převzetím provést pravidelnou servisní prohlídku s výměnou náplní a filtrů, a to za velmi rozumné peníze. Auta tam mají fakt moc pěkná. Zdravím do Autodraftu a jen tak dále.

Úžasný, spokojenost a profesionální přístup - Autodraft

Úžasný, spokojenost a profesionální přístup

Super autobazar. Doporučuji - Autodraft

Super autobazar. Doporučuji

Velmi doporučuji.. - Autodraft

Velmi doporučuji..

doopravdy doporučujeme! - Autodraft

Minulý týden jsme zakoupili Octavii 3 TSI u pana Holmana. Jednání úžasné! Pan Holman slušný, příjemný, odpověděl na všechny naše otázky ohledně auta a ukázal vše co jsme požadovali. Celkový dojem z tohoto autosalonu byl velice překvapující musím říci :) doopravdy doporučujeme!

No tam je prodej aut opravdu velký - Autodraft

No tam je prodej aut opravdu velký

Za me uz nikdy a nejsem sam. - Autodraft

Jako sorry ale inzerat vychvaluje auto jak kdyby bylo ze zlata. Prijedete a totalni srot. Nikdo si vas nevsima a to jeste musite zadonit ze jste tu. Heeej prijel jsem vam udelat kseft tady jsem. Hlavne ze za servis ruci mistr dilny. Tak at prestane chlastat a zacne neco delat. Za me uz nikdy a nejsem sam.

... 2 3 4 5 6 7 8 ...