Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

za mě 5 hvězd určitě doporučím - Autodraft

Super přístup super jednání koupil jsem v autodraft auto netesnila mi panorama ale autodraft se zachoval čestně a vůz opravil takže za mě 5 hvězd určitě doporučím

Tento autobazar vřele doporučuji - Autodraft

Tento autobazar vřele doporučuji profesionální přístup ochota a vstřícnost celého personálu, plná spokojenost Kafková

Profesionální jednání - Autodraft

Profesionální jednání, rok záruka, po měsíci ihned Autodraft vyměnil baterii, seřízeny jedny dveře. Jinak auto v perfektním stavu, najeto málo km.

Cekově se jedná o takový lehce lepší střed. - Autodraft

Cekově se jedná o takový lehce lepší střed. Přístup zaměstnanců je dobrý a asi i díky velmi dobrému marketingu prodají mnoho aut, na jejichž skutečné prověření pak očividně nezbývá dostatek času a je vidět naprostá důvěra v jejich dodavatele. Prodejce o autu věděl jen základní informace – ohledně servisů bylo nutné obrátit se na VW, opravy auta (dveře a nárazník) objasnil až původní majitel, kolem zadních sedaček psí chlupy (prodejce nic nevěděl, ale co kdyby byl kupující alergik), inzerováno bez oděrek (nalezené opravili před vyzvednutím vozu), po prvních pár km na dálnici přehřátí motoru a odstavení (výměnu vodní pumpy naštěstí zaplatila pojišťovna). Teď (po 3 měsících a 10 tis. km) opět čekám na servis kvůli přední nápravě. Myšlenka Autodraftu je dobrá, ale buď to chce víc techniků nebo méně aut – zatím to očividně stojí na velké důvěře v dodavatele. Pokud zde zvažujete nákup vozu, určitě doporučuji vzít s sebou odborníka, který vše důkladně prohlídne.

Profesionální služby - Autodraft

Profesionální služby

Profesionální služby - Autodraft

Profesionální služby

Milý a ochotný. - Autodraft

Jel jsem kolem v neděli na kole a ochotně mi pán ukázal vozidlo a na všechny dotazy odpověděl. Milý a ochotný.

Super koupě. - Autodraft

Super koupě. Auto ve 100% stavu už jezdí skoro 2 roky a ani jednou nebylo v servisu. Přístup prodejců ukázkový. Kéž by takhle fungovali všichni.

Skvělí přístup - Autodraft

Skvělí přístup, předvedení vozu, zkušební jízda,auto skvěle slouží, prošlo i STK na výbornou

Vše ok - Autodraft

Vše ok

... 4 5 6 7 8 9 10 ...