Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

Celému personálu patří velké díky jen tak dál. - Autodraft

Dobrý den. Firmu Autodraft jsem našel náhodou, když jsme byli s rodinou v Praze na výletě. Navštívil jsem ji celkem třikrát. Poprvé to bylo jen okouknout auta a odjet. Auto jsem hledal od března a jsem dost náročný co se výbavy a vzhledu týče. Podruhé to bylo už na určitý vůz, ale nebyl podle mých představ a tak jsme obchod neuzavřeli. Velice ochotný personál mě mile překvapil, že i po neúspěšném prodeji jsme se rozešli v dobrém. Vyplatilo se mi počkat a potřetí už jsem přijel na jisto. Po telefonické domluvě s panem Holmanem byl vůz pro mě připraven k prohlídce. Šlo o Volkswagen Passat variant, 4x4, 140 kw, r. v. 2016. P. Holman měl jiného klienta a tak mě předal kolegovi. Pan Jakšič byl velice ochotný a obětavě odpovídal na spoustu mích dotazů bez sebemenšího zaváhání. Po důkladné prohlídce jsme se jeli projet a bylo rozhodnuto. Před vyzvednutím vozu mi byl udělán kompletní vstupní servis včetně nové TK. Servis proběhl hned vedle Autodraftu v Krafteru. Přijímací technik p. Jindřišek mi opět vše vysvětlil. Zhruba po čtrnácti dnech jsem přijel na výměnu olejů v automat. převodovce a Haldexu. S autem jsme s rodinou od října najezdili k dnešnímu dni cca 4 tisíce km bez jakéhokoliv problému. Všem mohu s čistým svědomím tento novodobý autobazar 21. století vřele doporučit. Celému personálu patří velké díky jen tak dál.

Klobouk dolů a díky moc. - Autodraft

Naprostá paráda, jinak se to nedá popsat. Auto jsem si vybral přes internet a pak následovala prohlídka v showroomu. Personál byl hrozně ochotný, ale mile ochotný, nebylo to na úrovni toho, že cítíte, že se k Vám někdo chová mile, jen aby prodal. Necítil jsem žádný nátlak nebo nic podobného. Zároveň já nejsem velkým odborníkem na auta, ale všichni mi vždy vše vysvětlili a cítil jsem se výborně. Přišli jsme kolem 18:00 a v 19:00 bylo vše hotovo. V rámci showroomu má Autodraft i servis. Kde jsem chtěl ještě udělat servis. Myslel jsem, že se půjdu objednat třeba na příští týden. Vedoucí servisu pan Jindřišek mi řekl, že to je servis tak na 3 hodiny, ale že to udělají ještě dneska. Spadla mi brada, protože v 20:00 Autodraft zavírá, ale opravdu celý servis si dal přesčas a naše auto dodělal. V 22:00 nám předal auto prodejce, který také čekal až bude vše hotové, aby nám dal poslední info. Žádné protáhle obličeje nebo podrážděnost, ale maximální otevřenost a vstřícnost i 2 hodiny po pracovní době. Odjížděli jsme maximálně spokojení. Podobný customer service jsem dlouho neviděl. Klobouk dolů a díky moc.

- Autodraft

Dobrý den. Zhruba před měsícem jsem u vás zakoupil s velkou spokojeností auto. Spokojenost pokračuje. Díky ochotnému personálu mi bylo vše co jsem potřeboval vědět vstřícně vysvětleno. Společnost Autodraft nemá nic společného s běžnými atobazary co do srovnání. Troufám si říct že to na člověka v některých případech působí jako by si kupoval nové auto a né auto ojeté. Autodraft tak vřele doporučuji.

Vřele doporučuji nákup u Autodraftu všem, kteří chtějí férový přístup a spolehlivost. - Autodraft

Koupil jsem VW Passat u Autodraftu. Vše šlo rychle, spolehlivě, bez problémů. Byli k dispozici i o víkendu. Na čem jsme se domluvili, platilo beze zbytku. Po 2 dnech jsem zjistil, že nefunguje zadní kamera. Bohužel mezi tím již proběhla instalace tažného zařízení v jiné firmě. Obával jsem se, že se Autodraft bude snažit říci, že tím nemám záruku. Nic z toho se nestalo. Vůz jsem přistavil, závadu odstranili, nic jsem neplatil. Vřele doporučuji nákup u Autodraftu všem, kteří chtějí férový přístup a spolehlivost.

Díky. - Autodraft

Jsem spokojen, jak proces nákupu, kde mi vyhlédnuté auto, které ten den bylo přesunuto do Ostravy obratem poslali nazpátek do Prahy, tak s celým procesem. A hlavně - teď po více než dvou letech mohu konstatovat, že se neprojevil žádný kostlivec ve skříni, auto slouží skvěle. Díky.

Auto mám měsíc a jsem zatím velice spokojená. - Autodraft

Doporučení na Autodraft jsem dostala od známého a mohu vřele doporučit. Chvíli jsem sledovala stránky a žádný vůz nebyl dle mých představ, proto jsem zadala parametry, co bych si představovala a do 14 dní mi sehnali auto. Auto bylo vystaveno v showroomu v Ostravě a během několika dní ho ochotně převezli do Prahy. Ukázka a prodej auta probíhal na 1*. Auto mám měsíc a jsem zatím velice spokojená.

:-) - Autodraft

Od nákupu mého vozu v pražské pobočce uběhl 1 rok a od té doby jsem s ním najel velmi příjemných 21 000km. Absolvoval jsem také první STK po čtyřech letech, na které mě ubezpečili, že Passat je bez závad. Proto tým Autodraft chválím a zároveň si přeji, aby váš majitel v této nastavené politice kvality nepolevoval, neboť udržet tento trend je obrovským závazkem.

ochota, vstřícnost a slušné jednání - Autodraft

S manželem jsme koupili VW Touareg - ochota, vstřícnost a slušné jednání i v této době!!! Spokojenost.

Dekuji za perfektni pristup a ochotu. - Autodraft

Zakoupil jsem VW Passat, super zkusenost. Auto v perfektnim stavu, vse vysvetleno, predvedeno, ponechano dostatek casu na samostatnou prohlidku, zkusebni jizda cca 20km tj. dost na projeti a otestovani. Dekuji za perfektni pristup a ochotu.

Super přístup všech - Autodraft

Super přístup všech

1 2 3 4 5 6 7 ...