Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

Ještě jednou děkuji. - Autodraft

Dobrý den, chci tímto poděkovat p. Janotovi. Před dvěma lety jsem koupil VW Passat, se kterým jsem najel téměř 100 tis km. Stav auta přesně odpovídal poskytnutým informacím před koupí. Nyní jsem opět zakoupil VW Passat a velice si vážím vstřícného přístupu při prodeji. Ostatním kupujícím můžu doporučit služby této společnosti a jednání s profesionály které jejich práce baví. Ještě jednou děkuji.

DOPORUČUJI - Autodraft

Pokud chcete ojeté auto nejraději VW tak určitě do Autodraftu. Auta ve skvělém stavu, jasná historie a profesionální přístup k zákazníkům. Před měsícem jsem tam koupil VW Passat kombi DSG - nájezd cca 4 tis.km Francie, Itálie a ČR bez jediné byť drobné závady. Spotřeba v pořádku. DOPORUČUJI

Vřele doporučuji. - Autodraft

Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.

Jsme velmi spokojeni. - Autodraft

Auto ( VW Passat ) jsme koupili před měsícem. Jsme velmi spokojeni. Profesionální přístup. Doporučuji.

Vše super, byli jsme moc spokojení - Autodraft

Vše super, byli jsme moc spokojení

Včera jsme si zde koupili naše nové auto. - Autodraft

Včera jsme si zde koupili naše nové auto. Vše bylo super náš prodejce Ondřej nám vše vysvětlil, ukázal a vše jak jsme se domluvili tak splnili. Všem doporučuji tuto firmu je to ukázka toho jak jde ojetá auta prodávat profesionálně děkujeme.

Můžu jenom doporučit. Díky pracovníkům Autodraftu. - Autodraft

Profesionální přístup k zákazníkovi. Rychlé vyřízení formalit ohledně nákupu v příjemném prostředí. Ochota vyřídit přání zákazníka a seznámit ho s detaily o automobilu. Velká spokojenost. Můžu jenom doporučit. Díky pracovníkům Autodraftu.

Velmi dobrý bazar - Autodraft

Velmi dobrý bazar, super přístup všech pracovníků, se kterými jsem přišel do kontaktu. Vyhověli v podstatě všemu, o co jsem požádal. Nákup auta byl opravdu rychle vyřízen, a to i včetně mých dotazů.

DYCKY AUTODRAFT. - Autodraft

Naprostá profesionalita, žádné oblbování ze strany prodejce, pan Starý který nám auto prodával velice ochotný a vstřícný profík. Po půl roce od koupě vozu mohu Autodraft jenom doporučit. Co dodat DYCKY AUTODRAFT.

Doporučuji. - Autodraft

Skvělá zkušenost. Poslal jsem poptávku, na druhý den přišel osobně, byla připravená 3 různá auta. Měl jsem neomezený čas na prohlídku a prodejce mi při tom nestál za zády, takže jsem si skutečně mohl vše zkontrolovat. Vlastního mechanika jsem s sebou neměl, ale věřím, že by to nebyl nejmenší problém. Následovala dostatečně dlouhá projížďka. Do hodiny jsem odjížděl s autem i vyřízeným leasingem. Do týdne jsem dal auto na velký servis do Auto Jarov a nenašli na něm žádnou vadu. Na jiných trzích by toto bylo standardní až nadstandardní chování, ale na trhu, kde jsou áčka a esa, působí Autodraft jako zjevení. Doporučuji.

1 2 3 4 5 6 7 ...