Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.01 (celkem hodnoceno 316x)
Přidat recenzi
Recenze

Havarovaná auta prodávají jako bez nehody. - AAA auto

Havarovaná auta prodávají jako bez nehody. Dveře na autě hnuté, rovnaný A sloupek a řeknou vám, že to je tak z výroby a na lakovně je to jen kvůli leštění

Ne! - AAA auto

Marek Neumann - katastrofální jednání při výkupu vozidla.

Bez šance - AAA auto

Chtěl jsem jim dát šanci... Opravdu tam lidi nechoďte!!! Lhání je u nich denní chleba. Člověka nechají čekat kldině 2-3 hodiny aby ho vydusili a pak samozřejmě už zlomený podepsal. Auta okolo 100 tis. jsou u nich vraky... věřím, že dražší auta se tam najdou v dobrém stavu. Ale být hodně obezřetní.

Příště radši jinam - AAA auto

Loni v srpnu jsme v AAA chteli koupit auto mladym jako svatebni dar. Pan Michal Hráč,ktery nam auta predvadel naprosto super,ochotny,mily,trpelivy,ale pak to zacalo.Neochota,zdrzovani a pro TP jsem si po nekolika týdnech a nekolika urgencich musela dojet sama.

.... - AAA auto

Výkup za směšné částky, prodej za přemrštěné a chytráci, kteří prověřují auto pomocí světla na mobilním telefonu. Doporučuji návštěvu s odborníkem a dobře se pobavíte.

Známá firma přidružují se k ostatním negativním recenzím. - AAA auto

Známá firma přidružují se k ostatním negativním recenzím.

Záporná recenze - AAA auto

Jak ta koukám většina záporných recenzí se shoduje s tou mou. TĚŽKÁ NESPOKOJENOST ! Chování zaměstnance,predrazena auta, dokonce si troufne říct ze inzeruji auta které pak záhadné nemají.

Prodával jsem auto - AAA auto

Prodej mého auta po telefonu 50k a na místě 15k.... hruza zbytečná cesta, čas a náklady.

Smelinari! Pozor - AAA auto

Tohle jsou šmelináři od pohledu na první dojem už když tam přijdete. Přijela jsem na auto které jsem si zamluvil internetových stránek. Najednou na místě nebylo že prý je v servisu a pře vybereme na jiné. Tak to už mi nesedělo chvíli jsem setrval a následně a bazar opustil.

Šejdíři - AAA auto

Tohle jsou hrozný šejdíři ale to už se o tom autobazaru jistě ví, holt jsem se musela spálit sám. Rozhodně nikomu nedoporučuji tento bazar navštěvovat!

1 2 3 4 5 6 7 ...