Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.01 (celkem hodnoceno 316x)
Přidat recenzi
Recenze

Nejhorší bazar - AAA auto

Nejhorší autobazar v České republice, výkupní ceny = stáhnu vás z kůže!

nejezdit pokud to není nutné - AAA auto

Jel jsem do AAA auto se poptat kolik by bylo za moje auto(nové jsem první majitel) reálně co jsem se ptal tak 240-250000 by neměl být problém dostat kdyby jsem ho prodával sám s tím že mi nabídnou mín jsem počítal. Přijel jsem tam na 15h dle domluvy,jenže kolega na zkušební jízdu tady není tak 5min a je zpět,reálně jsem tam byl 15-20min.při testovací jízdě se mě ptal na vše kolem auto jestli bylo bourané,nebo jinak opravované. Bylo mi řečeno jak tydle auta každý půl rok vykupují od České pošty cca 50ks a poptávka po nich teda moc není a todle je jen 1,4l a nic moc výbava atd. Po 20min kdy si auto prohlížel na zvedáku přišel a že teda cena kterou mi nabízejí je 175 000kč. Docela mě to zaskočilo,ale řekl jsem si ok zkouší to uvidíme,třeba mi dají vyšší slevu na jiné auto jako kompenzaci. No nedali sice mi to zvedli na 190000kč ale chtěli abych si vzal auto za 200 000 a nebo krásný za 350 000 a úvěr to jsem odmítl. Vyhlídnul jsem si tam pěknou škodu octavia nějaký drobnosti na laku a lehce naprasklé zadní světlo ,tak jsem čekal že když na todle upozorním a řeknu si o slevu tak něco sundají. Dost jsem se divil že když jsem na todle upozornil mi cenu málem dali nahoru a už to začalo ukázky jiných(lepších) aut a tlak že todle je super po staré paní ta s tím jezdila jednou týdně na nákup atd atd. Když jsem po zavolání známému řekl že to teda neberu a že chci zpět techničák a odjíždím na to mi řekli že oni neví kde má ten můj techničák protože zrovna ten kolega odjel testovat jiné auto a musel jsem čekat dalších 35min. Pak přišel nátlak ať si auta která se mi líbila rezervuju za 2000kč každé celkem tedy 6000kč a že mi to vrátí až přijedu i kdyby jsem si žádné nakonec nevybral. Když jsem todle odmítl,začalo to být ostřejší a jak můžete vědět že tady to auto ještě bude to už za hodinu může být pryč a proč si tady nechcete nechat zálohu,vemte si sebou někoho ať vám to prohlídne a potvrdí že je auto v pořádku.Musíte si uvědomit kolik času jsme tady s Váma řešili a zkoušeli auta. Nepříjemný nátlak. Po skoro 3h jsem domu odjížděl stále svým vozem a už bych tam nejel ani kdyby mi slibovali 250 000 za to auto. Proto pokud to není poslední možnost,nepotřebujete nutně peníze rozhodně tam nejezděte. Hrozí že auto prodáte brutálně pod cenou a odjedete s krásnou naleštěnou plechovkou.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - AAA auto

Hrozný lotři.Přijedete sem na výkup A ať máte domluvenou cenu, tak vás ještě o 70 000 chtějí stáhnout. Je to nehorázné jednání pokud je přiznáte veškeré vady a oni vám slíbí nějakou cenu, chápu že se může lišit o pár 1000 ale o tolik? Jsem nikdy nepojedeme a určitě nedoporučuji!

Pruser bazar - AAA auto

Pruser bazar, pověst kterou acka mají je pravdivá. Přesvědčil sem se na vlastni kůži.8

Ok - AAA auto

Ok

Hrozné čekání - AAA auto

Přijeli jsme se podívat na Fabii RS a než jsme vůbec vyjeli trvalo asi hodinu. Hrozně zbržděný personál

Prováděny Áčka - AAA auto

Jo tak Áčka už jsou provařený, byl jsem tam třikrát a ani jednou mě tam nic dobrého nečekalo opravdu tam nejezděte! Vlastní zkušenost!

Hruza - AAA auto

Nejhorší autobazar co se tyče kvality aut a chování zaměstnanců co znám.

Vykup - AAA auto

Do Áček jsme přijeli na výkup auta potom co nám volali že ho vykoupí za cenu kterou chceme. Řekli jsme jim všechny závady a co by se mělo opravit tak aby nám poté nenabízeli menší cenu. Avšak na místě nám řekli asi o 30 000 míň. Jeli jsme jsem úplně zbytečně a auto jsme tam samozřejmě nenechali. Přijde mi to jako nefér jednání!

Výkup - AAA auto

Na volali nás na výkup auta, že nám dají slíbenou cenu. Všechno poškození jsme přiznali a i přesto nám řekli o 50 000 méně a tím pádem jsme jeli 120 kilometrů úplně zbytečně. Do tohoto bazaru už nikdy nepřijedeme!K

1 2 3 4 5 6 7 ...