Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.01 (celkem hodnoceno 316x)
Přidat recenzi
Recenze

Hruza hruza hruza - AAA auto

Navštívil jsem už hodně bazaru a myslím že ten to je opravdu nejhorší. Přijel jsem na výkup tak i koupi nového auta. Výkup byl katastrofa nabídli mi úplně jinou částku než po telefonu a ještě nebyli ani moc milý. Auto jsem neprodal ani nové nekoupil.

Nikdy - AAA auto

Volali mi na můj inzerát na Bazos.cz. Prý mi daji cenu v inzerátu. Řekl jsem veškeré chyby na voze a jel k nim cca 2 hod cesty. Na místě se mě snažili stáhnout cca o 30tisic dolu a v tom jsem se zvedl slušně se rozloučil a vypadl. Opravdu tam na výkup nejezděte.....

Hruza... - AAA auto

Jak již píše hodnocení, nejhorší bazar ČR ... moje zkušenost by byla prez 10 stránek a nechci tu používat sprostá slova. Zůstanu jen u NEDOPORUČUJI!

Nejpomaleji autobazar v ČR!!!!!!! - AAA auto

Nejpomaleji autobazar v ČR!!!!!!! Odjel jsem bez pozdravu.

Ne!! - AAA auto

Okradli mě na výkupu a ještě k tomu nechtěli dat slevu na nový auto a k tomu mi vpadli předražený produkty..... nekoupil jsem ani neprodal. Promarněného čas..

Těžce neprijemni lidé - AAA auto

Těžce nepříjemné pitomce co si říkal prodejce, mluvil jako dlaždič a ještě o autě nevěděl skoro žádné info.... hruza, nic jsme radši nakoupili.

AAA Otrokovice - AAA auto

Neuvěřitelní manipulátoři,hlavně s výkupem aut. Jsou schopni vás obrat o stovky procent.Navíc většina personálu se chová nevstřícně, jako že je obtěžujete.Rozhodně doporučuji obloukem se jim vyhnout.

Klamajici bazar - AAA auto

Klamajici bazar. Navolali mě na vykup na nějakou cenu a na místě byla o desítky tisíc menší...

Pomalá obsluha , ani jsme se nepodíval a odjeli jsme. - AAA auto

Pomalá obsluha , ani jsme se nepodíval a odjeli jsme.

Jednání hrozné - AAA auto

Hrozné jednání co se tyče výkupu.

1 2 3 4 5 6 7 ...