Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Starší vůz - AUTO ESA

Potřeboval jsem do lesa starší vůz za přijatelnou cenu, aby splnil požadavky a to jsem našel tady. Nehledal jsem žádný zázrak,přece jen to je všechno ojetý vůz, ale nakonec jsem tady našel starší fokus za 25000 a to mi bohatě stačilo.Vše zatím dobrý.

Fabka - AUTO ESA

Pořídil jsem škodu fabku, rezervoval jsem na netu a světě div se, opravdu tam byla. Nic světobornýho asi člověk čekat nemůže, když kupuje ojetý vůz, ale myslím, že jsem udělal dobře.

pohoda - DAVO CAR

Koupil jsem si u vás cabrio od wolksvagenu, jsem fakt spokojenej, pruběh celýho nákupu na pohodičku.

velký výběr - DAVO CAR

Koupila sem si u vás fabii II. a byla jsem překvapena z kolika jsem si mohla vybrat. Nakonec zvítězila červená v kombíku.

bez chyby - Auto DUO

Nemám co bych dodal, auto jsem si koupil zhruba v listopadu a jsem s ním maximálně spokojený stejně jako s obsluhou a rychlostí vyřízení všech formalit.

Rychlý servis - AAA auto

Koupě auta v áčkách nás překvapila svou rychlostí s vyřizováním. Auto jsme měli připravené, jen jsme zkontrolovali a vpohodě.

Nenene - Autobazar Arho

No jestli chcete koupit auto tak fakt sem ani nechoďte! nejen že tady nic nenajdete, ale ještě vám budou vnucovat to co jim tam leží snad 100 let a jsou tak neodbytní, že bych dala snad pětikorunu!

Nic k vytknutí - AUTO ESA

Nemám co bych vytknul.

Velký bazar - MAMA CAR

Tady si jistě vyberete.

4 - DAVO CAR

Byl jsem celkem spokojen

... 145 146 147 148 149 150 151 ...