Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

nic moc - AAA auto

Prodávají naleštěné vraky. Naštěstí s asistencí mého dobrého známého, zkušeného automechanika, jsme vybrali dvojkovou oktávu, co je v pohodě. Pro jistotu jsme hned dělali rozvody a olej. Teď mě čekají brzdy, ale jinak v cajku. Kdybych nenakupoval hlavou, mohl jsem pořádně narazit. Prodejci jsou tam šikovní.

výkup - AAA auto

l na bazoši snad během 10 minut po uveřejnění. naslibovali hory i s horákama a ve finále fakt vostuda. Cash mi dávali polovinu než nalibovali. Nelezte tam vůbec!

Octavia - AAA auto

Naše auto šlape jako hodinky. Zatím jsme spokojení.

Podvodný prodej - Auto Diskont

Na webu je uvedený jiný rok výroby u některých aut, než je v techničáku. Vybrali jsme si opel corsa, rv2012, v TP 2010. Pak Nissan micra, rv2013, v TP 2012. Raději jsme šli nakonec jinam. Kdoví co by nám prodali.Ještě upravený techničák. Nevím, jestli je tohle normální a mám si na to zvykat!!! Podvodníci.

Byl snad ožralý nebo co - Autobazar Arho

Tak to jste měli vidět. ten chlápek v bazaru nám chtěl předvádět auto, co se nám líbilo ale zdál se mi malátný a mlel nesmysly. Byl snad ožralý či co?!Odešli jsme.

otevírací doba - AUTO ESA

Velmi mile nás překvapila otevírací doba. Bazar jsme si v klidu prošli a určitě ještě zavítáme.

Rodinné auto - Auto Diskont

Jestli někdo zhání auto, tak jedině v diskontu. Profíci a paní byla strašněn příjemná.

Nefér jednání - AAA auto

Po telefonu mi operátorka sdělila,že odkup mého auta nebude problém a dokonce i cena se mi zamlouvala.Jaké bylo mé překvapení, když jsem přijel do bazaru. Cena byla o polovinu menší než mi původně slibovali, ztratil jsem skoro celý den a jen jsem se nastval. Férové jednání si představuju trochu jinak.

Hrůza! - AAA auto

Kupoval jsem tranzit pro své podnikání. Větší blbost jsem udělat nemohl než jít do AAA. Po týdnu jsem musel do servisu a tam mi řekli, že oprava bude stát dalších 45000, takže jsem se naštval a obvolal jejich reklamační oddělení. Nevyřídil jsem nic a ještě jsem zaplatilza svou blbost. Nikdy bych už tam pro auto nešel.

šmejdi jsou všude!! - Auto DUO

Jsme prostě český národ a češi jsou vždycky vypočítavý!!koupil jsem si v auto duo superba a byl spokojenej, ovšem ne dlouho.asi za 14 dní začal divně klepat motor a v servisu mimi řekli další dvě nutné opravy. Myslel jsem že se zblázním, protože to mě stálo dalších 50 litrů a já jsem tak nasranej, že má chuť někomu rozbít hubu!!

... 148 149 150 151 152 153 154