Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Ochotný personál - AAA auto

Je pravda, že asi člověk musí narazit na dobrýho prodavače, protože jinak bych nekoupila superb za úplně nejlepší cenu! A ještě mi nechal vyměnit olej! No dobrý kup ne?

Zbytečná cesta - AAA auto

Auto které jsem si zarezervovat na internetu a rezervací potvrdil telefonicky se po příjezdu nenašlo. Nabízeli mi sice jiné vozy.Jenže měli buď mnohem více najetých km, starší anebo dražší o několik desitek tisíc. Zbytečná cesta do Prahy a ja jsem jen znechucený.

Prodej auta - AAA auto

Chtěl jsem prodat svou hondu. Byla v dobrém stavu a tak jsem zašel na doporučení do AAA. Mechanik mi po bližším prozkoumání nabídl 150000. Chtěl jsem si to ještě probrat s manželkou a tak jsem se zastavil i s ní na druhý den. A ejhle, jiný mechanik mi řekl, že mi dá 110000. Když jsem mu řekl, že mi včera kolega nabízel víc, tak mě odbyl slovy, že teď je tu on a víc mi nedá. Takže spíš dělají z lidí blbce.

Výkup auta - Auto DUO

Jako výkup auta byl docela vpořádku, dali mi peníze hned a to jsem teda koukal.Jsem pro zlatou střední cestu.

5 - MAMA CAR

Na výkupu super kluci. Domluvili jsme se na přijatelné ceně a myslím, že jsme všichni spokojení.

Jsem spokojený - AAA auto

Moje zkušenosti:za mne spokojenost s výběrem, cenou i přístupem. Jaké auto jsem si koupil a jestli bude dobré se ukáže v příštích měsících. Snad jsem nic nepodcenil.

Nadšení - DAVO CAR

Přístup přesně takový jaký bych od prodejců automobilů očekával. Vše vysvětleno a řečeno narovinu. Co jsem chtěl jsem sehnal i za rozmnou cenu. Děkuji

Mínus - Autobazar Arho

Bohužel jsem jel 160 km, abych se koukl na ojetinu, která nestála za nic a to mi po telefonu slibovali hory doly. Jsou to všichni stejní zmetci.

Nákupní taška - Autobazar Arho

Já mám teda s Arho špatnou zkušenost. Chtěla jsem pro sebe auto do města, něco malýho jako je fiat panda, prostě nákupní tašku. Vybrala jsem si malý golf nakonec, najeto kolem 150 tisíc, rok 2003, cena byla docela příjemná – 40 tisíc.KOupila jsem ho, vše proběhlo ok, ale po měsíci začalo klapat v motoru. Když se to zhoršovalo dala jsem auto do servisu kde zjistili povolené svíčky, ale dalších pět závad, které mě budou stát skoro 30 tiíc. Nadšená jsem teda nebyla, ale co už, koupila jsem prostě zmetek.

... 233 234 235 236 237 238 239