Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Ok - Auto Gruber

Ok

Ujde to, personál vcelku ok. - Autobazar Arho

Ujde to, personál vcelku ok.

Normální sorta aut - Auto Jarov

Normální sorta aut

Ne - Auto DUO

Za normálních okolností mě nepohoršuje chování určitých lidí, ale když the the utratit peníze co si týče auta dost vysoké peníze tak vás to opravdu zneguje.

Skvělý cely areal... - DAVO CAR

Skvělý celý areál jezdím jsem často na benzinku, kde jsi skvěle pokecáme s obsluhou. Tak stejně jsme navštívili i bazar, servis i myčku. Bydlím v okolí.

Hrůza - AAA auto

Nejhorší autobazar který jsem kdy navštívil, co se týče kvality aut i pracujících

Ok - Auto Bechyně

Milí zaměstnanci, máme od tud Fabii a zatím jezdí. Hledali jsme další vuz do rodiny ale bohužel jsme si to nevybrali.

Recenze - Auto Gruber

Žádná sláva, ale auto bych si to nejspíše vybral. Kdyby se mě neujal prodejce z chování hulváta. Hodnotím zlatou střední cestou.

Recenze - Auto LaFi

Nudný bazar

Průměr - Autobazar Arho

Průměrný autobazar sprůměrnými vozy.

... 506 507 508 509 510 511 512 ...