Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

krása - MAMA CAR

krásný auta a hezké prostředí + příjemný personál

Levná auta - Auto Diskont

Opravdu mají obrovský výběr levných menších aut. Vybrala jsem si Ford focus za 70tis. Což není malý, ale levný. Auto Diskont za mě určitě ano!

Kvalita - AUTO ESA

Kvalitní služby

Moje doporučení - Autobazar Arho

Skouknul, prověřil, koupil a jsem spokojený.

1 - DAVO CAR

Dlouhé čekání

Férové jednání - AUTO ESA

Koipil jsem si v autiobazaru Esa oktávku, která byla 5 let stará, stav odpovídal ceně a tak jsem si ji koupil. Jsem Spokojený i s férovým a milým jednáním.

Cena - Autobazar Arho

Skvělé auto za skvělou cenu. Chlapík byl milej a ani moc nekecal. Jen vyplnil papíry a popřál šťastnou cestu.

Super - MAMA CAR

Sem se určitě podívejte. Mají velký výběr. Mám od nich Nissana Qashqai a jsem nadmíru spokojen.

počet vozů - DAVO CAR

Velký a moderní autobazar s velkým počtem vozů.

Vpohodě - AUTO ESA

Kromě malých škrábanců, které náš ford měl jsem spokojená s výběrem, Moc peněz člověk nemá, aby si mohl dovolit luxus, ale mě tohle auto stačí a jsem spokojená i s chováním zaměstnanců.

... 535 536 537 538 539 540 541 ...