Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Toyota - Autobazar Arho

Dlouho jsem hledal auto, které mi fakt bude vyhovovat i cenově. Našel jsem na netu toyotu v arho za 170000. Po příjezdu ale odpovídala tak za 90 nanejvýš. Buď fakt tak všichni kecají, nebo chtějí vydělat, nic víc.

Super kup - DAVO CAR

V Davocaru jsem si byl koupit auto a jsem spokojenej. Nejdřív jsem si vybral Citroen a pak jsem to změnil na Renault.

Spokojkenost - Autobazar Arho

Na internetu jsem si našel octaviu pět roků starou. Mailem jsem chtěl více informací včetně vinu, odpověd byla rychlá, takže jsem si auto mohl spolehlivě prověřit a rezervovat. Pak jsem si auto omrknul osobně a jsem spokojený. Auto je velmi dobré a personál byl ochotný a vstřícný. Takže spokojenost.

Ztráta času - Autobazar Arho

Byl jsem v tomto autobazaru už podruhé a nikdy jsem nenašel to co bych si fakt koupil.Pro mě ztráta času.

4 - AUTO ESA

Dobrý bazar

4 - AAA auto

Normální bazar. Celkem velký výběr

Doporučení - AUTO ESA

Dal jsem na doporučení svých známých .3elk do autobazaru esa a myslím, že jsem udělal dobře. Koupili jsme mazdu která se nám fakt zamlouvala. Je prostorná a za skvělou cenu takže doporučuji.

Odborníci - AAA auto

Tak jsem chtěl prodat svou oktávku. Dlouho mi sloužila, ale potřeboval jsem už něco novějšího.Tak jsem s kamarádem stočili kilometry asi o 80 tisíc a jeli do áčka. K mému úžasu ti odborníci vůbec nic nepoznali a ještě mi za to zaplatili. No neberte to!

Zafira - Auto Diskont

koupili jsme si zafiru, po týdnu odešla převodovka, tak jsem auto vrátil a bez problému mi nabídli jiné, tak za stejný peníze máme Nissan Qashqai

Super!!! - MAMA CAR

Jsem moc rád, že jsem zde sehnal to co jsem chtěl a ještě za dobré peníze a ve slušném stavu.

... 603 604 605 606 607 608 609 ...