Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Vše super - DAVO CAR

Jsem spokojená. Prodejce Honza se mi plně věnoval, byl ochotný mi ukázat více aut. Z vozu jsem nadšená, je přesně podle mých představ, barvička i pohodlý. Díky za vše.

3 - MAMA CAR

celkem spokojenost až na maličkosti

Doporučuju - Auto Diskont

úplně úplně dobrý. Před měsícem skoro nový bmw a je to dělo ikdyž starší.

moc dobrý - AAA auto

vykoupení auto rychlé a dobrá domluva

Přístup - DAVO CAR

V Davocaru jsme si byli koupit již druhé auto, poprvé i nyní jsme byli spokojeni. Vůz jsme si zprvu po telefonické domluvě rezervovali, a poté se přijeli vyzkoušet a koupit. Vždy jsme byli překvapeni ochotným personálem a čekání nám zkrátila kávička v krásném prostředí.Mohu doporučit.

jde to - AAA auto

docela dobrý bazar

Stroj na peníze - AAA auto

S tímto autobazarem mám zkušenost hned dvakrát. Poprvé zánovní auto. Překvapilo mě že na místě stojí o 40 tisíc více, než mi řekla paní do telefonu a že tuto cenu dostanu jen při určitých, pro mě nevýhodných, splátkách. Taková metoda cukru a biče. Nejdřív všechno super a poté na mě koukali,jako bych se zbláznil, že chci po nich základní věci. Dobrá. Touha mít daný vůz zvítězila a já podlehl. Složil skoro poloviční akontaci, zaplatil skrytý poplatek 5000 kč za vyzkoušení a odjel ve svém. Když jsem pak po půlroce(!) přijel s autem zpět pro jiné a nabídl své, s asi o 4000 km vyšším nájezdem, dostal jsem nabídku úplně jiných rozměrů, než za co by ho ten den takto prodali. V podstatě mi to vzalo celou akontaci a dostal jsem pod příslibem "záruky" nový naleštěný vrak. Splátky na 4 roky (nižší na déle nešly), přeplatek jako prase, klasika. Krom toho povinné ručení řešené druhým úvěrem přes Cetelem. Šikovné. Zvlášť když auto po půl roce dojezdí, záruka najednou na tento konkrétní vůz nebyla určena, přesto že byla použita lživě jako prodejní argument, a splátky splácíte dál. Auto nejste schopni prodat. Nikdo vám už nepomůže. Nikdy víc.

Autobazar ESA - AUTO ESA

Normální bazar jako ostatní. Mají možná jen lepší a vkusnější chování než třeba v AAA, tam jsou mizerové. Výběr tak docela ujde a i cenově by si člověk vybral.

Za nás spokojenost - AUTO ESA

Pokud bych měla dát nějaké hodnocení autobazarům tak Esa vede. Byli jsme mile překvapeni s jakým chováním se k nám zaměstnanci chovali. Nic nám nevnucovali, měli i svůj názor na náš výběr, poradili a formality byli nakonec taky vcelku rychle hotové. Takže za nás spokojenost určitě.

Opel astra - Autobazar Arho

No tak zas jeden podvodný bazárek, astru jsem koupil sice starší, ale mohli alespoň upozornit na nějaké ty vady co měla. Oprava mě pak ještě stála dalších 20 papírů, takže za mě ne.

... 617 618 619 620 621 622 623 ...