Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.01 (celkem hodnoceno 316x)
Přidat recenzi
Recenze

AAA už nikdy - AAA auto

Potřebovali jsme auto pro rodinu. V Ostravě jsme si vyhlídli ford C - max. Když jsme si ho ale prohlídli blíž, zjistili jsme spoustu nedostatků, jako poškrábaný la a dokonce páté dveře měli jiný odstín. Prodávající se snažil z toho nějak vykroutit a tak nám začal nabízet dalčí ojetiny, které ale byly nad rámec našich financí. Hlavně, že všude mají reklamu, že auta nejsou bouraná! AAA už nikdy.

Octavia - AAA auto

Šla jsem si po řadě negativních recenzí koupit auto v doprovodu taťky. Jsem ráda, že se mnou šel, protože když si odskočil na záchod, hned mě přemlouvali do jiného auta. Ale nakonec jsem odjela vybrané Octávce, takže jsem ráda. A zatím jezdí. Uff.

Auto přes internet - AAA auto

Před nedávnem jsem si vyhlídl na internetu bazaru AAA skvěle vypadající ford mondeo r. výroby 2014. Po konzultaci s operátorem jsme se dohodli, že mi ho přivezou na nejbližší pobočku, tedy do Olomouce.

AAA dobrá volba - AAA auto

Nákup vozu v AAA byl vpořádku a rychlé bylo i vyřizování. Jsem spokojený a je to dobrá volba pro každého.

Áčka nebrat - AAA auto

Moc peněz jsem za auto dát nechtěla a to asi ten chlápek v bazaru nepochopil. Když jsem mu řekla, že nechci prostě nic velkýho a drahýho, tak mi ukázal na konec parkoviště starou šunku a odkráčel pryč. Chování teda profesionála si představuji jinak.

za mě jo! - AAA auto

Vezl jsem tam auto na výkup a borec mi dával málo, vzal si na mě číslo. Večer mi volal, plácli jsme si na parkovišti u Makra a minulej tejden vidim svýho Opla v Esách?? Tomu řikám koloběh života. :D

nic moc - AAA auto

Prodávají naleštěné vraky. Naštěstí s asistencí mého dobrého známého, zkušeného automechanika, jsme vybrali dvojkovou oktávu, co je v pohodě. Pro jistotu jsme hned dělali rozvody a olej. Teď mě čekají brzdy, ale jinak v cajku. Kdybych nenakupoval hlavou, mohl jsem pořádně narazit. Prodejci jsou tam šikovní.

výkup - AAA auto

l na bazoši snad během 10 minut po uveřejnění. naslibovali hory i s horákama a ve finále fakt vostuda. Cash mi dávali polovinu než nalibovali. Nelezte tam vůbec!

Octavia - AAA auto

Naše auto šlape jako hodinky. Zatím jsme spokojení.

Nefér jednání - AAA auto

Po telefonu mi operátorka sdělila,že odkup mého auta nebude problém a dokonce i cena se mi zamlouvala.Jaké bylo mé překvapení, když jsem přijel do bazaru. Cena byla o polovinu menší než mi původně slibovali, ztratil jsem skoro celý den a jen jsem se nastval. Férové jednání si představuju trochu jinak.

... 26 27 28 29 30 31 32