Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 571x)
Přidat recenzi
Recenze

Hrozné - Auto Jarov

Byl jsem vrátit auto, které jsem měl 3roky na operák, teď mi přišla faktura na skoro 26tis... Chtějí po mě zaplatit výměnu skla, i když jsem měl pojištění skel, výměnu nárazníku, kvůli vrypu cca 12mm(jakoby od nehtu), myslím si, že nárazník vyměňovat nebudou a 7tisíc jim prostě zůstane. Účtují mi servisní prohlídku 5tis, i když jsem jí platit už v měsíčních splátkách operáku.., proto že jsem nepřijel měsíc před předáním, jak chtělo auto.. Nevím jestli to není tím, že auto jsem převzal od pracovníka Auto Jarov, odevzdal zaměstnanci společnosti DEKRA a vyúčtování přišlo od VWFS... Když jsem chtěl řešit čelní sklo s technikem Auto Jarov loni na servisce, řekl mi, že se to bude řešit až na předávce za rok... Snaží se člověka oškubat, no hnus!! Hlavně nevěřte co vám říkají a lepší je se tomu místu obloukem vyhnout!!

... - Auto Jarov

Reaguji na divizi Honda-moto. Vyzdvihnout musím dobré výkupní ceny, kde opravdu platí první nabídka bez vytáček. Další průběh již bohužel byl pouze negativní a člověk se svého práva nedovolá. I taková drobnost jako předání plné moci a správné sepsání smlouvy je problém. Vše se děje pouze strojově naučenými postupy bez ohledu na konkrétní případ a díky tomu lidé neví, co dělají. Očekávanou kvalitu renomované společnosti tedy nedostanete a to je škoda.

Zavřeno - Auto Jarov

Měli zavřeno

Díky za nic - Auto Jarov

Oprava zapalování a budíků po nezdařilé krádeži na mé Hondě pcx. Skutr leží v servisu od 2.11.2020 a stále není opraven (26.2.2021). Nulová komunikace ze strany servisu, vždy si musíte zavolat a ptát se. nulová zásoba náhradních dílů, nulová ochota. Nekonečné vymlouvání a lhaní pána z servisu fakt za to nestojí. Tohle jsem od autorizovaného servisu nečekal. Pokud máte moto v záruce, tak doporučuji navštívit jiný servis. Auto Jarov už nikdy víc. Díky za nic.

Hrůza - Auto Jarov

Hrůza

- - Auto Jarov

Otec se snaží koupit čtvrtý týden nový vůz. Zatím nevíme jestli nám ho vůbec prodají, pan prodejce komunikuje pouze jednou týdně. Naposledy chtěl minulé pondělí zaslat daňové přiznání i při 30% akontaci, od té doby čekáme

Vůl - Auto Jarov

Tady když prostě narazíte na vola při zadávání zakázky na servis (Škoda), tak si můžete být jistí, že udělají úplně potřebné minimum. Při záručním servise objednáno mytí a čištění interiérů. Samozřejmě na interiér ani nesáhly a to si za celkové mytí účtují asi 1500 Kč. Když řeknete, že vám něco vrže v interiéru, odbyde se to slovy to je normální. Dle pořadníkoveho čísla jste druhý v pořadí, u stolu 3-4 lidi co jen koukají do monitoru nebo si povídají a stejně si tam vyčkáte min 1/2 h. Co dělají? Každý rok je zde kvalita čím dál horší...příště už radši jinam.

- Auto Jarov

Koupila jsem si zde dvě Audi a jezdila do servisu mnoho let. A to i po tom když dvakrát oprava nedopadla dobře, kvůli chybě servisu. Ale jezdila jsem další roky. Ale osazenstvo servisních techniků se změnilo. Volala jsem teď, že chci přijet jako vždy na servisní prohlídku, po 60000km. Řekla jsem jaké auto mám, odpověď byla 18000! Řekla jsem, že jsem se ptala před pár měsíci a bylo mi řečeno 11000. Pan, jméno vím..řekl, že to není možné tak málo. Chtěla jsem vyměnit destičky, tak mu říkám to bude stát dohromady snad 30000, pán odpověděl ano! A dál neměl zájem komunikovat otřesné. Zavolala jsem na pobočku Jarov Kunratice a bylo mi řečeno 10000 serv.prohlidka, plus destičky 2600+3600prace. Úplně jiný milý přístup. Vždyť ceny máte stejné! 30000 výměna oleje, filtrů a destiček, to si ten arogantní pan dělá srandu. Škoda, chtěla jsem si u vás vyměnit blatník, neboť v Kunraticich karoserie nedělají, ale po tomto ne. Chtěla jsem posledně přivézt vůz na týdenní opravu karoserie den předem odpoledne a bylo mi řečeno, že můžu jen v den opravy ráno. Když jsem řekla, že ráno nemůžu a že si tedy musím dát jinam auto, odpověď druhého nejmenovaného technika: tak dejte! Také dala. Jinde není nikdy problém přivézt auto odpoledne po mé práci, když má být oprava druhý den. Otřesný přístup techniků, kterým je vše jedno. Velké zklamání. Nečekala bych to ke stálému zakaznikovi.

… - Auto Jarov

Dnešná návšteva 17.5 v servisu Škoda, objednávkový systém ok, keď nie ste objednaný počkáte si. Pri objednaní čakáci doba tak do 10 minút, pričom servisný technik číslo 1 sa pekne sa hraje s mobilom. Čas pred 17 hod

Nechuť - Auto Jarov

Když jsem potřeboval pomoct s defektem na pneumatice, která ucházela v ten moment... Tak mi bylo zděleno že to mám zkusit zítra dopoledne??? Ani se na to nikdo nepodíval!! U konkurence opraveno cca za 15min na ručním zvedáku na parkovišti...

... 49 50 51 52 53 54 55 ...